Ветлікарів та інспекторів Харківщини спіймала "на гарячому" прокуратура. Подробиці

16.04.2013 08:09 Суспільство
http://m.expert.ru/ http://m.expert.ru/
Прокуратура Харківської області встановила непоодинокі порушення щодо безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Зокрема, мають місце факти реалізації протермінованої продукції або продуктів без документів, які б посвідчували їх якість. Такі порушення особливо поширені на ринках.

Окрім того, виявлені порушення законодавства при видачі районними управліннями ветеринарної медицини експлуатаційних дозволів для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів.

Також органи держветнагляду допускають безпідставне непритягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Зазначені порушення встановлені, зокрема, в діяльності управлінь ветмедицини Балаклійського, Золочівського, Лозівського, Харківського й кількох інших районів області та м. Харкова.

Органи Держсанепідслужби допускають порушення при видачі експлуатаційних дозволів та висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Так, позитивні висновки експертиз видавалися за відсутності необхідних для їх проведення документів: карантинних дозволів, рекомендацій із застосування та інструкції для споживача.

Встановлено також, що Інспекція з питань захисту прав споживачів в області неналежно складала акти перевірок. Окрім того, працівники інспекції не здійснювали належного контролю за усуненням виявлених порушень.

За результатами перевірок органами прокуратури області внесено 25 подань.

Автор: Администратор сайта