Від повеней та снігу обіцяє позбавити Україну харківський маг

01.04.2013 14:04 Суспільство
http://photo.99px.ru http://photo.99px.ru
До однієї з обласних держструктур прийшов лист, у якому харків’янин стверджував, що може силою розуму впливати на погоду і збільшувати врожайність.

На підтвердження цього він навіть надіслав довідку, видану «компетентним» експертом – членом Міжнародної федерації футурологів, доктором космічних наук і почесним професором.

У документі повідомляється, що даний громадянин дійсно має інтелектуальні здібності усувати антициклонні посухи над окремими континентами й материками, підвищувати середню температуру в холодні зимові періоди над окремими країнами, зупиняти тайфуни і зменшувати їх руйнівну силу, підвищувати врожайність сільгоспкультур в окремих регіонах, скорочувати періоди проливних дощів і усувати їх негативний вплив на довкілля.

Аби такий талант не пропадав задарма, чоловік запропонував свої послуги Харківській обласній раді. Він навіть розписав умови угоди по пунктам. Так, «маг» зобов’язався впливати на погоду Слобожанщини та в такий спосіб збільшувати врожайність сільгосппродукції мінімум на 50 %. Чоловік гарантував збір зернових культур не менше 40 ц/га, соняшнику – 24 ц/га, а кукурудзи – 50 ц/га.

Також чоловік пообіцяв, що стежитиме за наповнюванням водою рік і водоймищ, у тому числі рибних, і оберігатиме їх від висихання влітку. Ще одним талантом дивакуватого харків’янина є вміння збільшувати поклади нафти, газу тощо. Цей свій дар чоловік також обіцяв застосовувати на практиці.

Обласна ж рада у свою чергу має віддавати за послуги «чарівника» відсоток з прибутку грошима та частину отриманих продуктів харчування. Також депутатський корпус має забезпечувати чоловіка прогнозами погоди від гідрометцентру. Як не дивно, але угода підписана так і не була.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" №39 від 30.03.2013

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта