Випускників ліцею на Харківщині роботодавці розбирають, наче гарячі пиріжки (ФОТО)

01.03.2013 12:44 Суспільство
фото Ігоря Тесло фото Ігоря Тесло
Сьогодні в Богодухівському районі відбувся інформаційний прес-тур “Соціальна справедливість заради майбутнього”.

Його учасники відвідали Богодухівський аграрний ліцей, де навчається 253 учні, і в цьому році 83 з них є випускниками.

Як розповів його директор Володимир Ярошенко, вже 70% випускників працевлаштовано, а решту працевлаштують у час, що залишився.

- Сьогодні в нас відбулися профорієнтаційні тренінги “Техніка самопрезентації” та “Адаптація на новому робочому місці”, які провели фахівці обласного та районного центрів зайнятості, - розповів Володимир Ярошенко. - Учні дізналися, яких орієнтирів слід дотримуватись, щоб здійснити свою професійну мрію. Це вкрай важливо для ліцеїстів.


Також цього дня відбулися і співбесіди ліцеїстів зі своїми майбутніми роботодавцями.Депутат обласної ради, керівник СФГ “Промінь” Анатолій Васенін є частим гостем цього навчального закладу. Ось і сьогодні він поспілкувався з ліцеїстом Сергієм Науменком і запропонував йому роботу в сільгосппідприємстві.- У нас виплачуються хороші заробітні плати, а тому в принципі кадрового питання немає, - говорить Анатолій Васенін. - Тим не менш завжди намагаємося залучити в господарство молодих спеціалістів, тим самим впроваджуємо соціальну ініціативу стосовно зайнятості населення.

Ігор Тесло

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта