Харків може залишитися без Ліги Чемпіонів

Харків може залишитися без Ліги Чемпіонів

Фото: tsn.ua

Через борги вже у вересні ОСК “Металіст” може припинити своє існування.

Під час пленарного засідання Харківської облради, 15 серпня, піднімалося питання подальшого існування обласного спортивного комплексу “Металіст”. За словами заступника голови комісії з питань спільної власності територіальних громад Олександра Колтукова, борг “Металіста” зростає, а погашати його нічим.

- Сьогодні є податковий борг і на наступному тижні має відбутися судове рішення, найімовірнішим результатом якого стане блокування всіх рахунків ОСК “Металіст”. Фактично відбудеться закриття великого інфраструктурного об'єкта, - наголосив обласний депутат.

Він запропонував виділити “Металісту” безповоротну допомогу у розмірі 3,6 мільйона гривень.

- 3,6 мільйона гривень — це чималі кошти, а проблема є. Щоб знайти гроші, їх треба десь збалансувати. Я хотів би, щоб ваша пропозиція була вивчена департаментами та комісіями і узгоджено винесена в сесійну залу, - зазначив голова Харківської обларади Сергій Чернов.

В той же час заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев запевнив, що нічого ОСК "Металіст" не загрожує.

- Якщо ви хочете, щоб комплекс функціював і не було боргів, будь ласка, приходьте на футбол. Придбайте квиток за 20 гривень — це буде інвестиція в розвиток українського футболу, - запропонував Анатолій Бабічев.

Читайте також: У Первомайському відкрили центр реабілітації атовців

Андрій Соха