Які довгобуди відкриють на Харківщині в наступному році

09.12.2016 15:34 Суспільство
Фото з соцмережи Фото з соцмережи
Економіка Харківської області вийшла зі стану нокдауну і починає набирати обертів.

Вперше регіон виконав програму соцекономрозвитку в розділі капітальних витрат на 33,5 %, тобто з 653 об'єктів було профінансовано 217. У програмі на наступний рік
закладено 374 об'єкта (близько 200 першочергових), загальна сума капвитрат 2,5 млрд грн.

- У наступному році будівельні роботи в філармонії триватимуть, повністю завершити їх планують наприкінці 2018 року, - зазначив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов. - У відкритті таких об'єктів величезний потенціал. Інтеграція в культурний простір Європи - це найкоротший шлях для економічної інтеграції.

Так само, за словами чиновника, в 2017 році продовжиться будівництво школи в Пісочині.
Крім цього в програму соціально-економічного розвитку області закладено капітальний ремонт Ізюмської міської лікарні, будівництво сучасних фізкультурно-оздоровчих комплексів в Краснограді та Золочеві, будівництво комплексу з управління комунальними відходами в Люботині, очисні споруди в Богодухові. Планують закінчити реконструкцію стадіону «Авангард» в Змієві.

Разом з цим Харківська область планує за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку профінансувати капітальний ремонт і модернізацію 14 обласних закладів охорони здоров'я.

Юлія Міронюк

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта