Бізнесмени та безробітні: хто візьме участь у проміжних виборах на Харківщині

19.02.2020 16:37 Вибори
Фото: kalushnews.city Фото: kalushnews.city
Серед кандидатів у нардепи — 17 жінок та 23 чоловіки.

У Громадянської мережі ОПОРА проаналізували кандидатів, які претендують на крісло нардепа у 179-му окрузі, який включає місто Лозову, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони.

За інформацією експертів, середній вік кандидатів – 42 роки. Більшість з них (24 кандидати) проживає за межами Харківської області, 14 – живуть у Харківській області. Ще два кандидати є мешканцями безпосередньо 179-го виборчого округу.

28 кандидатів балотуються від партії, 12 є самовисуванцями. Водночас 23 з них – члени партій, тоді як 17 – безпартійні.

Серед зареєстрованих кандидатів 14 працюють у сфері бізнесу. Дев’ятеро тимчасово не працюють. Це Євгенія Агеєва, Вікторія Алєксєйчук, Вячеслав Гурець, Віктор Ільєнко, Анна Князєва, Тетяна Лазуренко, Микола Музинченко, Ігор Федоренко, Галина Хархаліс.

Серед кандидатів є пара з однаковими прізвищами: Юлія Світлична та Яна Світлична. Як зазначають в громадській мережі, відповідний випадок може містити ознаки зловживань громадянами своїм пасивним виборчим правом (правом балотуватися і бути обраним) з метою введення виборців в оману щодо особи кандидата чи партії.

Читайте також: На скільки зменшилися платіжки за тепло для жителів Харківщини

Нагадаємо, вибори в одномандатному виборчому окрузі № 179 відбудуться 15 березня. 17 лютого Центральна виборча комісія завершила реєстрацію осіб кандидатами. Всього зареєструвалося 40 кандидатів.

Джерело: ОПОРА
Автор: Олександр Ушаков