На Харківщині один із кандидатів відмовився від участі у виборах

05.07.2019 15:25 Вибори
Фото: BBC.com Фото: BBC.com
Кандидат від політичної партії «Європейська солідарність» Сергій Коба не братиме участі у парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.

Із відповідною заявою він звернувся до ЦВК 3 липня, йдеться на офіційному сайті Центрвиборчкому. Сергій Коба, який працює секретарем Лозівської міськради, балотувався по виборчому округу № 179 (місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони).

Таким чином на зазначеному окрузі балотуються 10 кандидатів: представник партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Олексій Голіков, від партії «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» йде Ігор Головінов, від Аграрної партії України – Валентина Земляна, партію «СЛУГА НАРОДУ» представляє Олексій Кучер, партію «ПАТРІОТ» – Сергій Слабун, кандидат від партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – Сергій Степанов, від партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «ХВИЛЯ» – Вадим Трюхан та від політсили «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» – Сергій Чернов. Ще два кандидати йдуть на вибори як самовисуванці: чинний депутат Верховної Ради Анатолій Гіршфельд та Ігор Каулько.

Читайте також: Кого обираємо: з кандидатами від Харківщини знайомить Оленка