Ще в чотирьох селищних громадах Харківщини оголосили офіційні результати виборів

03.11.2020 19:13 Вибори

ЦВК оприлюднила прізвища голів та депутатів Великобурлуцької, Сахновщинської, Кегичівської та Старосалтівської громад.

Великобурлуцька громада

Очільником Великобурлуцької селищної громади переобрано Віктора Терещенка.

У складі Великобурлуцької селищної ради ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» отримала 8 мандатів (Посохов Володимир, Азаров Віталій, Іванова Валентина, Малик Тетяна, Кравцов Олександр, Величко Олександр, Чуприна Володимир, Капленко Олена).

У ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» 4 мандати (Нестайко Тетяна, Оганісян Карен, Вєтров Геннадій, Маляр Андрій). Стільки ж і у представників  ПП «СЛУГА НАРОДУ» (Фірсов Ігор, Калінін Віталій, Здор Олена, Віцота Микола).

По три мандати отримали ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» (Арестова Альона, Денисенко Валерій, Дикарєва Тетяна) та ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» (Пристенська Людмила, Костенко Галина, Пільгуй Євгеній).

По два мандати у Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» (Бєлічко Віра, Бєлічко Сергій) та у «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНІСТІ» (Пасинок Алла, Бандура Віктор).

Читайте також: Стали відомі офіційні результати виборів до Балаклійської міської ради

Сахновщинська громада

Очільником Сахновщинської селищна громади обрано самовисуванця Володимира Суєцького, який є чинним головою Дар-Надеждинської сільської ради.

По п’ять мандатів у Сахновщинській селищній раді отримали ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (прізвища депутатів на ЦВК не вказані), ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» (Прокопенко Сергій Васильович, Косточка Валентина Олександрівна, Бєлік Олександр Євгенович, Борисюк Іван Миколайович, Бєлік Аліна Олександрівна) та ПП «СЛУГА НАРОДУ» ( Черкас Олександр Павлович, Колесніков Віталій Віталійович, Коба Олександр Олександрович, Радзівіло Лариса Костянтинівна, Черкас Павло Павлович).

По три мандати отримали ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» (Франковський Володимир Степанович, Клімова Людмила Володимирівна, Роденко Юрій Володимирович), ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» (Сидоренко Віктор Володимирович, Кущ Костянтин Олександрович, Сидоренко Сергій Вадимович) та ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (Яцина Володимир Валентинович, Котула Іван Іванович, Півень Сергій Миколайович).

Ще два мандати у Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» (Лаврова Людмила Вікторівна, Фінтісов Віктор Павлович).

Кегичівська громада

Очільником Кегичівської селищної громади обрано Антона Доценка (ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!», яким тимчасово не працює.
У Кегичівський селищній раді «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» отримав дев’ять мандатів (Доценко Антон Юрійович, Баік Сергій Миколайович, Хвесик Андрій Єрмійович, Степаненко Любов Федорівна, Дригайло Алла Миколаївна, Нікітіна Алла Василівна, Пивовар Віталій Миколайович, Пічка Оксана Олександрівна, Пивовар Микола Іванович).

Шість мандатів у «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» (прізвища на ЦВК не зазначені).

По чотири мандати отримали «СЛУГА НАРОДУ» (Забажан Олег Миколайович, Безрук Іван Петрович, Махотка Олександр Павлович, Половко Вадим Юрійович) та «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» (Федоров Анатолій Петрович, Топчій Віктор Іванович, Луценко Вікторія Миколаївна, Тимофєєва Вікторія Григорівна).
Три мандати у Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» (Кулаченко Лілія Григорівна, Ленгович Олександр Петрович, Караптан Олександр Сергійович).

Старосалтівська громада

Очільником Старосалтівської селищної громади переобрано Едуарда Коновалова (самовисування).

Взагалі у Старосалтівській селищній раді багато самовисуванців – 11 депутатів (Галушко Тетяна Олександрівна, Вірстюк Юрій Дмитрович, Хмельов Юрій Анатолійович, Дюков Геннадій Віталійович, Бернацький Олександр Іванович, Волковський Віталій Володимирович, Супрун Роман Олегович, Лебеденко Андрій Сергійович, Шатковський Анатолій Олександрович, Івакін Олексій Миколайович, Шевченко Євген Вікторович).

«ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ» представлятимуть чотири депутати (Курсачова Галина Северинівна, Антіпчук Валентина Сергіївна, Будянський Ігор Миколайович, Голієнко Володимир Миколайович).

Також у селищній раді по три представники «СЛУГИ НАРОДУ» (Яницька Тетяна Василівна, Зімницька Тетяна Григорівна, Борисова Віра Павлівна) та «БЛОКУ КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» (Бойко Олександр Володимирович, Федорченко Вадим Васильович, Тарасов Анатолій Іванович).

Є й один представник ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» (Печенізький Юрій Сергійович).

Читайте також: ЦВК оголосила першого мера-переможця на Харківщині