Стали відомі переможці виборів ще в шести сільських громадах області

06.11.2020 17:49 Вибори

ЦВК оприлюднила результати виборів у Біляївській, Вільхуватській, Наталинській, Олексіївській, Старовірівській та Липецькій сільських громадах Харківщини.

Біляївська громада

Очолить Біляївську сільську громаду чинний голова Роздольської сільради (самовисування).

Найбільша фракція сільської ради складатиметься із самовисуванців – 19 депутатів: Вовк Ігор Олександрович, Грунін Руслан Олександрович, Конончук Михайло Павлович, Артеменко Олександр Леонідович, Болобан Ігор Павлович, Колєснік Ігор Миколайович, Мірошниченко Анатолій Іванович, Дрозд Олег Степанович, Мігович Галина Миколаївна, Шугай Олександр Іванович, Моїсеєв Сергій Степанович, Ялдак Анатолій Вікторович, Гуров Сергій Миколайович, Топчій Ігор Григорович, Кучкова Людмила Дмитрівна, Стрижак Валерій Валентинович, Гончаренко Валентина Миколаївна, Заночкін Сергій Андрійович, Короткова Надія Костянтинівна.

Також у сільраді буде три депутати від "СЛУГИ НАРОДУ": Кирко Людмила Григорівна, П’ятенко Яна Вікторівна, Брусенцова Інна Дмитрівна.

Олексіївська громада

В Олексіївській ОТГ головою переобрано Анатолія Страхова (самовисування).

У складі сільради також буде дев’ять самовисуванців: Овчаренко Андрій Олександрович, Скаженюк Наталя Анатоліївна, Струков Григорій Петрович, Новикова Наталія Петрівна, Степанов Ігор Васильович, Черняєв Олексій Михайлович, Косенко Віталій Леонідович, Черниш Руслан Олександрович, Чернова Лілія Миколаївна.
Вісім мандатів отримала "СЛУГА НАРОДУ": Фомичова Надія Феодосіївна, Дроботенко Світлана Вікторівна, Людкевич Ярослав Миронович, Шалімов Андрій Олексійович, Кобелєв Роман Анатолійович, Сокирка Ольга Андріївна, Блудова Валентина Григорівна, Лобас Сергій Вікторович.

По два мандати отримали також "Батьківщина" (Трубіцина Надія Василівна, Шлєйников Григорій Олексійович) та "ЗА МАЙБУТНЄ" (Косик Наталія Іванівна, Алібекова Наталія Сергіївна).

Вільхуватська громада

На виборах голови Вільхуватської сільської громади переміг чинний голова Великобурлуцької РДА Василь Сорокін ("СЛУГА НАРОДУ").

У склад сільської ради увійдуть 13 самовисуванців: Гриб Денис Ігорович, Малінін Олександр Юрійович, Малініна Олена Олексіївна, Черсунов Олександр Трохимович, Барибін Олександр Володимирович, Маренич Богдан Юрійович, Єфіменко Сергій Олександрович, Катасонов Володимир Олександрович, Пєвцев Сергій Петрович, Посохов Володимир Андрійович, Кохан Людмила Анатоліївна, Корякін Петро Олексійович, Санін Олександр Іванович.

Також буде вісім представників від "СЛУГИ НАРОДУ": Кавиршин Олександр Федорович, Петухов Віталій Вікторович, Сологуб Галина Михайлівна, Ханіна Ольга Михайлівна, Васько Віктор Іванович, Чепак Нелля Василівна, Мулик Ніна Вікторівна, Сорокін Ігор Олександрович.

Окрім цього, один мандат отримав "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!": Сисоєв Сергій Миколайович.

Читайте також: Від якої партії буде найбільше депутатів у Харківській обласній раді

Наталинська громада

Очільницею Наталинської ОТГ стане головна спеціалістка загального відділу виконавчого апарату Красноградської райради Олена Третяк ("БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!").

Найбільшу кількість мандатів – 10 – у сільраді також отримав "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!": Агеєнкова Тетяна Казимирівна, Фіц Олена Григорівна, Шелестинський Олег Петрович, Клиновський Віталій Станіславович, Головач Наталія Володимирівна, Буханцов Віталій Вікторович, Кірякова Марія Володимирівна, Пересада Галина Петрівна, Федорова Інна Іванівна, Штепа Олександр Віталійович.

У "БЛОКУ СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!" буде вісім представників: Гаврилова Олена Миколаївна, Кидонь Наталія Василівна, Захлєбіна Яна Володимирівна, Гета Сергій Михайлович, Плющ Людмила Василівна, Діденко Людмила Миколаївна, Варенко Олена Володимирівна, Божко Олександр Миколайович.

Також у складі ради буде два самовисуванці ( Коваленко Михайло Сергійович, Безуглий Володимир Григорович) та по представнику від "Батьківщини" (Кайда Олександр Борисович) й "СЛУГИ НАРОДУ" (Руденко Тетяна Олександрівна).

Старовірівська громада

Головою Старовірівської ОТГ переобрано Миколу Біндуса ("БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!").

У складі сільської ради буде вісім самовисуванців: Амелін Сергій Васильович, Сотнікова Оксана Іванівна, Бондаренко Микола Миколайович, Балух Віта Анатоліївна, Зеленко Павло Васильович, Кірєєнко Ігор Володимирович, Нефьодов Артем Семенович, Балюк Людмила Миколаївна.

Також по сім представників буде від "БЛОКУ КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (Сизова Алла Володимирівна, Нартова Світлана Володимирівна, Рязанцев Вадим Валерійович, Руднєв Олексій Онисимович, Бисова Лідія Анатоліївна, Животченко Сергій Миколайович, Зінченко Микола Миколайович) та "Батьківщини" ( Дураков Юрій Михайлович, Колядинська Оксана Вікторівна, Гусева Ольга Юріївна, Зінченко Ірина Петрівна, Макогон Анатолій Борисович, Доля Іван Петрович, Шестаков Микола Віталійович).

Липецька громада

Очільником Липецької сільської громади стане Веселівський сільський голова Олексій Слабченко ("СЛУГА НАРОДУ").

"СЛУГА НАРОДУ" отримала дев’ять мандатів у складі сільради, проте на сайті ЦВК оприлюднено прізвища тільки семи депутатів: Слабченко Олексій Миколайович, Кусік Олексій Миколайович, Кудіков Вадим Юрійович, Шабельник Любов Павлівна, Зимогляд Олексій Олександрович, Криветченко Сергій Вікторович, Подорожний Олексій Миколайович.

По шість мандатів отримали "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (прізвища депутатів на сайті ЦВК відсутні) та "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!" (Федоренко Олександр Іванович, Дєгтярьова Тетяна Станіславівна, Супруненко Андрій Володимирович, Вознюк Наталія Василівна, прізвище ще двох депутатів відсутні).
ОПЗЖ матиме у раді п’ять своїх представників, проте на сайті ЦВК оприлюднені прізвища лише трьох – Мороз Олексій Вікторович, Яненко Володимир Леонідович, Водолазький Олександр Валентинович.

Читайте також: Хто переміг ще у чотирьох селищних громадах на Харківщині