Харківська обласна комісія прийняла протоколи від комісій 25 громад

Харківська обласна комісія прийняла протоколи від комісій 25 громад

Із 56 об'єднаних громад, де минулої неділі відбулися вибори голів та депутатів, документи встигли подати комісії 25 ОТГ Харківської області.

Про це 29 жовтня "СК" повідомили в Харківській обласній ТВК.

Триває процес прийому протоколів і в Харківській міській ТВК. Станом на 17.00 28 жовтня тут прийняли протоколи з виборів депутатів облради та районної ради від 400 з 605 дільниць міста. Близько двохсот протоколів повернули на доопрацювання, передає Суспільне.

Читайте також: Вибори на Харківщині: які партії проходять в міську та обласну ради


Нагадаємо, до 6 листопада жителі Харківської області офіційно познайомляться з новими головами громад, а також з новими депутатами місцевих, районних та обласної рад. Відповідно до процедури, до 3 листопада обласна, міські районні в місті, сільські виборчі комісії встановлюють результати в межах округів.

До 6 листопада має відбутися встановлення результатів виборів у єдиному багатомандатному окрузі, єдиному одномандатному окрузі, багатомандатних округах.

Територіальна виборча комісія встановлює результати місцевих виборів сільського, селищного, міського голови, депутатів у багатомандатних виборчих округах не пізніше як на 12 день з дня голосування (у разі проведення повторного голосування – не пізніше ніж на п’ятий день з дня повторного голосування).

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: