Генштаб та Правий сектор домовилися про співпрацю

Генштаб та Правий сектор домовилися про співпрацю

www.bbc.co.uk

Домовленості між Правим сектором та Генштабом досягнуто. Сторони домовилися "не допускати неузгоджених дій".

Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош.

Він повідомив, що відбулась зустріч з керівництвом ЗСУ, СБУ, МВС, АТЦ. 

"Домовились зняти напругу навколо Корпусу і не допускати неузгоджених дій як з одного, так і з другого боку. Написали дорожню карту спільних дій державних силових структур і ДУКу, презентували законопроект про Добровольчий Український Корпус. Сподіваємося, що всі домовленості цього разу будуть виконані та непорозуміння відійдуть у минуле", - заявив Дмитро Ярош.

Також він зазначив, що законопроекти "Про ДУК" і "Про зброю" виносяться на обговорення громадськості.

Генеральний штаб Збройних Сил України зі свого боку розповів, які переваги отримують службовці в рядах ВСУ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу на Facebook.

"У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України "Десна" почала роботу група, до складу якої увійшли офіцери структур по роботі з особовим складом Збройних Сил України та військових комісаріатів. Військові допомагають координаторам з Добровольчого Українського Корпусу роз'яснювати переваги проходження служби в лавах ЗС України. Мова йде, зокрема, про соціальні гарантії та винагороди, які отримують українські солдати", - йдеться в повідомленні.

Всім новоприбулим бійцям видають особисту зброю і повний комплект обмундирування, зазначають у Генштабі, нагадуючи і про інші моменти.

"Добровільні батальйони, які увійшли до складу Збройних Сил та Нацгвардії, отримали броньовану техніку та артилерійське озброєння, в результаті чого значно підвищили свою ефективність і бойові можливості в справі захисту держави", - йдеться в повідомленні.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ
Автор: Менеджер сайта