Голова Харківської ОВА звернувся до жителів окупованих територій. ВІДЕО

06.05.2022 17:16 Влада

На Харківщині з 56 громад війська російської федерації окупували 22 територіальні громади.

Частина громад Харківщини ще перебуває в тимчасовій російській окупації – 22 з 56 ТГ.  Про це «Слобідському краю» повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Водночас він зазначив, що людям в окупації важливо розуміти, що про них ніхто не забув. Обласна влада має розуміння того, що відбувається на цих територіях. 

— Деякі голови територіальних громад виходять, навіть ризикуючи власним життям, до тієї місцевості, де є ще мережа мобільного зв'язку. І вони просто телефонують, щоб дізнатися інформацію, сказати, що їх не залишили, що Україна і наші збройні сили мають успіхи у боротьбі з окупантами тощо. І коли вони чують ці слова, які є правдою, люди тримаються. Дійсно, тримаються навіть у повній окупації, навіть у повній ізоляції, під повним терором російської федерації, – розповідає Синєгубов.

Голова Харківської ОВА запевнив, що чітко розуміють стан справ у кожному населеному пункті і працюють над доставкою гуманітарної допомоги.

— Я хотів би подякувати жителям окупованих територій за мужність та витримку. Ми чітко розуміємо стан справ у кожному населеному пункті: де немає світла, води, тепла, засобів медицини, ліків тощо. Ми це все розуміємо, і коли у нас з'явиться хоч маленька можливість, одразу будемо доставляти людям допомогу. Як, наприклад, по місту Ізюму, коли ми фактично партизанськими шляхами доставляли продукти. І ще хочу побажати всім витримки та віри в наші збройні сили, – наголосив Олег Синєгубов.