Грошове утримання військовослужбовців збільшать

07.08.2017 07:03 Влада
Фото: Кореспондент Фото: Кореспондент
Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних Сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних Сил України певних спеціальностей.

Глава Держави нагадав, що нещодавно підписав зміни до Державного бюджету 2017 року, якими значно підвищено фінансування ЗСУ.

«Це дає можливість нам сконцентрувати на ключових напрямках наші зусилля, спрямувати ресурси та резерви. Я доручив, і міністр оборони мене щойно проінформував, що підписаний наказ, відповідно до якого буде збільшено грошове утримання військовослужбовців певних спеціальностей, які конче потребує сьогодні українська армія», - повідомив Петро Порошенко під час урочистостей після прибуття літаком МіГ-29 до військового аеродрому в селі Гавришівка Вінницької області.

Скільки госпітальних округів збираються створити у Харківській області (Інфографіка) 

За інформацією Президента, грошове утримання буде підвищено льотчикам, десантникам, спецназівцям, танкістам (у першу чергу - механікам-водіям) та деяким іншим військовим спеціалістам тих напрямків, де потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка.

«Крім того, прийнято рішення ще збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовцям, які виконують військові обов'язки в зоні АТО. Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тис. гривень на місяць і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тис. гривень», - розповів Глава Держави.

Він наголосив, що це є виконанням зобов'язань щодо пріоритетності фінансування ЗСУ та забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й незалежності України, звільнення кожного клаптика нашої землі від російської агресії.

Автор: Администратор сайта