Нові автомобілі отримали медики Харківщини (ВІДЕО)

18.07.2016 06:00 Влада
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
В передачі нової автотехніки центрам первинної медико-санітарної допомоги, яка відбулася в Мерефі 15 липня, взяв участь голова ХОДА.

Ігор Райнін підкреслив, що розвиток галузі охорони здоров’я має бути першочерговим завданням для представників влади будь-якого рівня.

«Ми маємо створювати умови для якісної та оперативної роботи лікарів. Саме тому на початку року я поставив чітке завдання перед керівництвом Харківського району - покращити матеріально-технічну базу. Адже парк санітарних автомобілів району не оновлювався вже 15 років. Нові сучасні авто забезпечать своєчасний приїзд лікаря до пацієнта», - зазначив голова ХОДА.

Про податки незаміжніх та страховку на ключі у Німеччині розповіла харків’янка 

За словами Ігоря Райніна, автомобілі будуть пропорційно розподілені між усіма центрами первинної допомоги району та обслуговуватимуть усі без винятку населені пункти. Також нові авто будуть використовувати для транспортування пацієнтів із захворюваннями нирок до обласного центру урології та нефрології для проведення процедури гемодіалізу.


- Я працюю в районі 25 років, і за цей час автомобілі для амбулаторій не купували, ми працювали на автівках, яким понад 35 років, - розповіла Любов Канцедал. - Завдяки оновленню парку, наші лікарі зможуть вчасно приїжджати та допомагати людям. Це дуже важливо в першу чергу для пацієнтів похилого віку та людей, які обмежені в пересуванні, - розповіла головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги селища Пісочин Любов Канцедал.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта