Порошенка та Яценюка просять не ліквідовувати обласні ТРК

Порошенка та Яценюка просять не ліквідовувати обласні ТРК

otb.com.ua

Члени Правління Української асоціації районних та обласних рад ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо недоцільності повної ліквідації обласних державних телерадіокомпаній.

У Зверненні, зокрема, йдеться про те, що передбачене законом створення такої структури, як Національна суспільна телерадіокомпанія України та форма господарювання, затверджена відповідною постановою Кабінету Міністрів України, суперечать сутності децентралізації – одного з ключових аспектів реформ, необхідних для модернізації України як європейської держави.

Читайте також: АНАЛОГОВИЙ СИГНАЛ У ХАРКОВІ ВИМКНУТЬ З 15 ЧЕРВНЯ 2015 РОКУ
                     ХАРКІВСЬКА ОДТРК ПРИПИНЯЄ МОВЛЕННЯ В ОДНОМУ З РАЙЦЕНТРІВ
                     КАСТИНГ У ХАРКОВІ. МОЛОДІЖНИЙ ТЕАТР ШУКАЄ АКТОРІВ СЕРЕД ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

«Після реалізації низки положень Закону сформується жорстка вертикаль у державній інформаційній політиці, яка матиме мало спільного із задекларованою Законом метою - задоволення інформаційних потреб суспільства, залучення громадян до обговорення та вирішення найважливіших соціально-політичних питань, сприяння формуванню громадянського суспільства.

Обласні та районні ради наполягають на необхідності формування якісно нового рівня діяльності ЗМІ: «Регіональні телерадіокомпанії мають робити продукт для Національної суспільної телерадіокомпанії України, при цьому мати можливість власного мовлення у регіонах. Наголошуємо на недоцільності повної ліквідації обласних державних телерадіокомпаній».

За матеріалами: прес-служба Харківської облради