Проблема з доставкою пошти виникла в Кегичівському районі

08.11.2018 11:50 Влада
Фото: Харківська обласна рада Фото: Харківська обласна рада
Газифікація сіл, скорочення листонош та гроші на дороге лікування – з такими питаннями жителі Кегичівського району звернулися до голови облради Сергія Чернова під час його особистого прийому.

7 листопада голова Харківської обласної ради Сергій Чернов з робочим візитом побував у Кегичівському районі. Одним з обов’язкових пунктів таких поїздок є особистий прийом громадян.

Серед двадцяти громадян, які прийшли на прийом, – батьки півторарічної дитини, яка після народження вже пережила кілька операцій і наразі потребує подальшого дорогого лікування та реабілітації. Сергій Чернов запевнив, що допоможе в отриманні матеріальної допомоги, а також у консультації з медиками щодо подальшого курсу лікування.

Так само дорогого лікування потребує і житель смт Слобожанське. Переживши подвійний інсульт, тепер чоловік потребує термінової операції з протезування серцевого клапана. Як розповіла його дружина, яка прийшла на прийом з проханням про матеріальну допомогу, грошей, необхідних на операцію, сім’я не має. За підсумками консультацій з фахівцями Сергій Чернов повідомив, що обстеження та оперативне втручання проведуть у Харківській обласній лікарні.

Також до голови облради зверталися щодо вирішення соціально-побутових питань. Серед таких громадян – і багатодітна мати сімох дітей із села Калинівка, яка попросила допомогти придбати побутову техніку.

Сергій Чернов пообіцяв докласти максимум зусиль, аби всі звернення було вирішено позитивно.
Жодне питання, яке сьогодні було поставлено, не залишиться без уваги. 80 відсотків проблем, з якими прийшли люди, стосувалися надання допомоги в лікуванні, проведенні складних операцій і надання матеріальної допомоги тим громадянам, які сьогодні опинилися в тяжкому матеріальному становищі, – зазначив Сергій Чернов.

Окрім того, на особистому прийомі голови обласної ради порушили питання якості пош-
тових послуг у районі. З цією проблемою прийшов голова Розсохуватської сільської ради Сергій Рябоконь, який розповів, що в районі було закрито чимало поштових відділень, через що люди отримують пошту раз на тиждень.

Моя мама виписує газету, яка виходить у четвер, а отримує вона її наступної середи, коли вже інформація неактуальна, у тому числі й телевізійна програма. Якщо пенсії адресно продовжать розносити, то з доставкою преси великі проблеми, і це не тільки на території нашої сільради, – розповів сільський голова.

Також актуальною проблемою для жителів Кегичівщини на сьогодні лишається газифікація сіл. З таким питанням звернулися жителі Мажарської та Вовківської сільрад.

Серед порушених жителями Кегичівщини є питання комплексного характеру, такі як надання послуг нашими структурними харківськими підрозділами «Укрпошти». Я сьогодні звернувся до директора Харківської дирекції «Укрпошти» Ваграма Гуляна, щоб він разом з райрадою, районною державною адміністрацією, сільськими радами Кегичівського району розглянули це питання і знайшли оптимальне на сьогодні рішення щодо надання поштових послуг для населення, – зазначив голова обласної ради. – Щодо газифікації, то ці об’єкти на сьогодні вже включені у проект програми соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Є підтримка голови Харківської облдержадміністрації, я сподіваюся, підтримають ці об’єкти голосуванням депутати Харківської облради, а значить – наступного року будемо планувати виділення коштів на реалізацію цих проектів.

Також під час робочої поїздки до району Сергій Чернов побував на презентації чотирьох міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє», які стали переможцями цього року.