Псевдовибори у "ДНР" та "ЛНР". Хроніка дня (ФОТО)

03.11.2014 07:48 Влада
фото з соцмереж фото з соцмереж

Терористичні "ЛНР" і "ДНР" 2 листопада в порушення Мінських домовленостей провели на окупованих територіях Донбасу так звані "вибори голів та депутатів".

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що після "виборів" на сході України "обрані депутати" сформують "конституцію". Президент України Петро Порошенко переконаний, що цивілізований світ їх ніколи не визнає.

У день "голосування" було відкрито мало виборчих дільниць, у зв'язку з чим на деяких з них утворилися черги. Крім того, "виборців" всіляко підкуповували, в тому числі овочами по 1 гривні за кілограм.

Пропонуємо невелику хроніку дня "виборів у ДНР". 
23:50 У МЗС Росії заявили, що "поважають" результати псевдовиборів, організованих бойовиками. Разом з тим, в Європі їх очікувано не визнають.

23:10 Псевдовибори пройшли на тлі загрози розростання боїв на Донбасі - зокрема в Донецьк зайшла нова військова техніка з РФ. Псевдовибори проходили в будівлях шкіл.

22:30 Стали відомі очікувані "результати виборів". За даними "підрахунків голосів" і так званого "екзит-полу", на них лідирують нинішні ватажки донецьких і луганських бойовиків Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. На "виборах" в "ДНР" нарахували трохи більше 100 % голосів, відданих за "кандидатів".

22:05 Жителі міст, які знаходяться під окупацією терористичної організації "ЛНР", заявляють про вимушену участь у сьогоднішніх "виборах".

Самопроголошений "прем'єр-міністр" так званої Донецької народної республіки Олександр Захарченко лідирує на "виборах" голови "ДНР". Він набирає, за даними проведеного exit poll, 81 %. "Віце-спікер" "парламенту" "Новоросії" Олександр Кофман набирає 9,7 %, інший кандидат, Юрій Сивоконенко, - 9 %.

На "виборах" в "народну раду" "ДНР" лідирує партія "Донецька республіка", список якої очолює "прем'єр" Захарченко, вона набирає 65,11 %, свідчать дані exit poll.

18:37 В день "виборів" у Луганську на площі перед російським драмтеатром виступала російська шансон-діва Віка Циганова. Артистка відкрито підтримує терористів "ЛНР" і "ДНР".


17:45 Терористів "ДНР" в "бюлетені" попередили про те, що "українська армія йде за ними".

15.30 У Луганську виборців на дільниці заманюють "соціальними картами", які роздають усім бажаючим.


Є уточнення - продають не більше 3 кг картоплі і капусти в руки всім, хто проголосував за "ДНР" в Донецьку. 1 кг будь-яких овочів коштує 1 грн.

 
13.50 "Прем'єр-міністр" самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що в республіці заведуть кримінальну справу про геноцид - у відповідь на справу Служби безпеки України про "вибори".

13.00 У місті Ровеньки Луганської області, яке розташоване на підконтрольній бойовикам "ЛНР" території, на псевдовибори примусово зганяють соціальних працівників. Вчителі та лікарі планували 2 листопада страйкувати через "вибори" і проігнорувати вихід на роботу. Однак терористи в примусовому порядку зібрали їх і почали погрожувати.

Всього на "виборах" до "верховної ради" так званої "ДНР" балотуються дві партії - Донецька республіка і Вільний Донбас. При цьому відомі тільки три перших прізвища з їхніх списків, решта - на момент "виборів" так і не були оприлюднені.

11.00 Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти організаторів псевдовиборів у самопроголошених "Донецькій та Луганській народних республіках".

08.00 У день псевдовиборів автоколона МНС Росії екстрено доставила "гуманітарну допомогу" в Донецьк. У відомстві запевняють, що привезли продовольство, пальне та будматеріали, але українська сторона знову не мала можливості перевірити вміст вантажів.

7.00 Нелегітимні вибори стартували о 7:00 за київським часом на 363 "виборчих дільницях".

Джерело: Обозреватель
Автор: Администратор сайта