Схеми фінансування "ДНР" та "ЛНР" з Харкова розкрила СБУ. Головний підозрюваний - Жилін

Схеми фінансування

www.sq.com.ua

Лідеру організації “Оплот” Євгену Жиліну оголошено про підозру у фінансуванні терористів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник Голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Під час проведення комплексу слідчо-розшукових дій Службою безпеки України було викрито механізм фінансування терористичної діяльності з використанням банківських рахунків двох підконтрольних громадянину України Євгену Жиліну підприємств з ознаками фіктивності. На підставі отриманих доказів, фігурантам цього провадження, зокрема Є. Жиліну, оголошено про підозру у вчиненні злочину”, — повідомив М. Лубківський.

Читайте також: КОНВЕРТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПІДКОНТРОЛЬНИЙ ТЕРОРИСТАМ, ВИКРИЛА У ХАРКОВІ СБУ

За його словами, лідер “Оплоту” Є. Жилін перераховував гроші на банківські рахунки юридичних чи фізичних осіб на території Російської Федерації, а також давав вказівки керівникам згаданих підприємств здійснювати фінансування терористичних організацій, які діють на Сході України.

“До протиправної діяльності був залучений громадянин України „Б“ 1994 р. н., який мав безпосередньо здійснювати транспортування коштів, призначених для фінансування терористичної діяльності, з України через територію РФ для подальшої передачі представникам терористичних організацій „ДНР“ та „ЛНР“”, — додав він.

Нагадаємо, 30 березня 2015 року Євгена Жиліна було оголошено в розшук.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ