Таксисти з Донбасу активно реєструються у податковій Харкова

02.02.2015 11:22 Влада

Більше 300 підприємців та юридичних осіб із зони АТО перейшли на облік до податкових інспекцій Харківщини.

Про це повідомив начальник відділу обліку платників ДФС у Харківській області Сергій Біланчук.

Зокрема процедура перереєстрації для них значно спрощена та проводиться у максимально короткі терміни. Якщо раніше процедура переводу для юридичних та фізичних осіб Луганської та Донецької областей займала близько місяця, то відтепер вона проводиться протягом двох днів.

Сергій Біланчук підкреслив, що серед тих, хто офіційно перереєстрував свій бізнес, найбільше працюючих у сфері надання послуг - зокрема комп’ютерники та таксисти.

Також, підкреслив фахівець, податкова служба Харківської області створює умови не тільки для перереєстраціі бізнесменів, але й надає цілий комплекс послуг для звичайних громадян – переселенців із зони конфлікту.

Ці громадяни мають звернутися за отриманням реєстраційного номера облікової картки та отримати довідку про доходи в будь-яку податкову інспекцію за місцем тимчасового проживання.

Усього за період з початку проведення антитерористичної операції та станом на сьогоднішній день з приводу отримання різноманітних послуг звернулось більше 4 тисяч громадян – переселенців Донецької та Луганської областей.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта