Трьох диверсантів з угруповання "Харківські партизани" заарештовано

06.05.2015 09:24 Влада
civilforum.com.ua civilforum.com.ua

Двох чоловіків та жінку затримано співробітниками СБУ 1 травня цього року.

Київський районний суд трьом підозрюваним у скоєнні серії терактів обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Усі троє затриманих – мешканці Харківщини, які причетні до діяльності терористичного угрупування «Харківські партизани».

Під час обшуків за місцем мешкання фігурантів та у спеціально обладнаній схованці у передмісті Харкова вилучено вогнемет «Шмель», автомат АК-47, підствольний гранатомет, гранати, електродетонатори, тротилові шашки та інші боєприпаси.

За даними слідства, вказані громадяни причетні до скоєння 7 вибухів на території міста.

Зокрема, 30-річному чоловікові родом з Донецької області оголошено підозру у підриві флагштоку, розташованому на перетині пр. Правди та вул. Галана. А 36-річного мешканця Харкова затримали під час закладки міни СПМ на фортифікаційних спорудах міста.

Усім затриманим оголошено підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України.

На даний час здійснюються оперативно-розшукові заходи зі встановлення та затримання інших членів терористичного угруповання.

Досудове розслідування триває.

Автор: Администратор сайта