У харківській конюшні знайшли 15 мільйонів (ФОТО, ВІДЕО)

12.12.2014 07:28 Влада

Готівку знайшли в орендованому приміщенні, що розташувалося в одній з конюшень міста.

Операцію провели оперативно-слідчі підрозділи ГУ Міндоходів у Харківській області спільно із працівниками СБУ та прокуратури.

Винахідливі бізнесмени створювали фіктивні підприємства, за допомогою яких переводили безготівкові кошти у реальні гроші, а потім вивозили отриманий «скарб» за кордон. Конюшня була гарним місцем зберігання «проконвертованого» перед тим, як гроші будуть вивезені з країни.

«В ході обшуку працівники податкової міліції виявили та вилучили грошові кошти (у тому числі і валюту) на загальну суму близько 15 млн грн,- зазначає начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Сергій Мережко, - дані заходи проводилися у рамках раніше порушеного кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України».

У рамках цього ж кримінального провадження напередодні оперативники затримали на митному посту «Гоптівка» 23-річного харків’янина, який намагався вивезти до Російської Федерації 700 тисяч доларів та 12,6 мільйона рублів.

Наразі слідство триває. На даний момент проводяться заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до діяльності «конвертцентру».

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта