У Харкові кандидати-мажоритарники від ПР перемогли у всіх семи округах - Геннадій Кернес

28.10.2012 18:36 Влада
http://glavnoe.ua http://glavnoe.ua
Про перемогу кандидатів-мажоритарників від Партії регіонів заявив в ефірі 7 каналу Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Опитування проводили на замовлення ХОО ПР.

- З семи виборчих мажоритарних округів представники Партії регіонів перемогли на всіх семи округах. Хоча у нас є ті позиції, які дають нам сьогодні більше питань, ніж відповідей. Це 168-й та 169-й виборчі округи, - сказав міський голова. - На цих округах кандидати від Партії регіонів перемогли з невеликою перевагою. На інших округах кандидати від ПР перемогли з вагомою перевагою. Якщо взяти 168-й округ, гадаю, що Валерій Писаренко переміг представника від Об'єднаної опозиції приблизно з такими показниками: за Писаренка - 39,5%, за представника БЮТ - приблизно 38%. Це невелика перевага, але це на рівні погрішності. Від кількості виборців, це приблизно 2000 голосів.

Коментуючи ситуацію на 169-му окрузі, де від ПР балотувалась Ірина Бережна, Геннадій Кернес сказав:
- Ірина Бережна з невеликою перевагою перемогла кандидата від Об'єднаної опозиції О. Кірша. Слід сказати, що опозиція вже оголосила Ігоря Балуту, що балотувався по 168-му округу, та О. Кірша переможцями. У нас такі випадки в історії відбуваються, коли один хоче, як він хоче, а інший хоче інакше. Тому вважаю, що не слід поспішати із висновками і нам, і опонентам. Ми будемо чекати на протоколи з мокрими печатками, які будуть підраховані та підбиті результати виборів. Я зараз говорю про дані екзит-полу, за які готовий відповідати.

Олена Новікова

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта