У військоматах Харківщини - аншлаг. Після свят юнаки захотіли до армії

15.01.2013 11:45 Влада
фото Регіонального медіа-центру МОУ фото Регіонального медіа-центру МОУ

За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Олексія Середи, масове прибуття допризовників до райвійськкоматів розпочалося з 14 січня, після завершення зимових канікул у середніх навчальних закладах, де, здебільшого, зосереджені юнаки.

Станом на сьогодні, 15 січня, на Харківщині в рамках проведення приписки юнаків 1996 року народження при районних (міських) військкоматах вже поставлено на військовий облік понад 1600 юнаків, або 15% від загальної кількості допризовників, повідомили у Регіональному медіа-центрі МОУ.

- Добрим показником в ході приски став той факт, що з усіх понад 1,6 тисячі приписників, які першими прибули до військкоматів за місцем проживання, лише декілька осіб було визнано не придатними до військової служби через незадовільний стан здоров’я. Решта хлопців повністю готові до збройного захисту своєї Батьківщини, як морально, так й фізично, - зазначив заступник військового комісара Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

- Найбільшу активність у відвідуванні районних (міських) військкоматів проявляють мешканці Красноградського району, де вже приписано 175 чоловік або 60%. А у Орджонікідзевському та Комінтернівському у місті Харків районах, ці показники на рівні 199 чоловік (36%) та 194 (25%), відповідно. За моїми даними, два десятки випускників шкіл вже виявили бажання поступити до вищих військово-навчальних закладів. Приблизно стільки ж серйозно думають про службу на контрактній основі, - підсумував полковник Олексій Середа.

Автор: Администратор сайта