У Харківській області створюють формування ЗСУ для посилення оборони регіону

09.02.2023 15:02 Влада
У Харківській області у межах мобілізації триває формування підрозділу, який виконуватиме бойові завдання з охорони регіону.

Про це розповів начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Арап, передає «Слобідський край».

«Першочергово потребуємо громадян віком від 20 до 60 років із бойовим досвідом та військово-обліковою спеціальністю. Це можуть бути як офіцери запасу, так і рядовий-сержантський склад. Залучаємо також громадян без досвіду служби, але з тиловими спеціальностями – медиків, водіїв, будівельників, інженерів, юристів», – розповів Володимир Арап.

Для всіх членів формування передбачена відповідна підготовка та забезпечення.

«Міністерство оборони України гарантує повне забезпечення для військовослужбовців – форму, одяг, озброєння, інженерне спорядження, засоби захисту. Додаткове обладнання – дрони, засоби зв'язку й телекомунікації – допомагають забезпечувати Харківська ОВА та волонтерські організації. Також з 1 лютого військовослужбовцям було збільшено розмір місячної зарплати», – зауважив начальник обласного ТЦК.

Володимир Арап також розповів, що для охочих долучитися до лав ЗСУ відтепер діє «гаряча лінія».

«За номером 0-800-300-441 фахівці нададуть будь-яку інформацію про мобілізацію, порядок вступу до армії або проконсультують щодо даних особистого військового обліку. Дзвінки приймаємо з 09:00 до 18:00. «Гаряча лінія» діє на території Харківської області і є безкоштовною», – розповів Володимир Арап.

Нагадаємо, у Харківській області в рамках загальнонаціональної кампанії «Гвардії Наступу» розпочався набір до лав штурмових бригад. Приєднатися до формувань кличуть умотивованих та патріотичних громадян.

Нагадаємо також, що останніми днями окупанти посилили обстріли прикордонних населених пунктів Харківської області.

Раніше начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що ворог накопичує війська на Куп’янському напрямку та маневрує на Богодухівському напрямку.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.