В які партії перейшли знову обрані депутати Харківської облради

08.11.2015 15:08 Влада
Фото: civilforum.com.ua Фото: civilforum.com.ua

Зі 120 новообраних депутатів у попередньому скликанні в сесійній залі працювали всього 28.

Більшість із знову обраних депутатів у VI скликанні представляли інші політсили.

Так, Віктор Бєлінський, який був позафракційним і входив до депутатської групи "Єдність Харківщини", цього разу балотувався від "Солідарності". Валерій Білокудря і Світлана Білохвостенко раніше представляли "Партію регіонів", а зараз є безпартійними. Сьогоднішній член партії "Відродження" Олег Войтюк у VI скликанні працював як позафракційний і член депутатської групи "Єдність Харківщини", а його колишній соратник Іван Глянь зараз представляє пропрезидентську партію.

Екс-голова Золочівської райдержадміністрації і колишній регіонал Ігор Горішній пройшов в облраду як позапартійний. А член фракції "Європейська Слобожанщина", член депутатської групи "Єдність Харківщини" Дмитро Горло на цих виборах йшов як безпартійний.

Приналежність до "Партії регіонів" на безпартійність змінив Олег Каратуманов. Позафракційний Михайло Пилипчук, який входив до депутатської групи "Відродження", зараз представляє однойменну партію. Як член партії "Відродження" до облради пройшов і колишній позафракційний і член депутатської групи "Єдність Харківщини" Віктор Попов.

Губернатор Ігор Райнін у VI скликанні був позафракційним і входив до депутатської групи "Єдність Харківщини". Сьогодні він очолив в регіоні список пропрезидентської партії. Колишній позафракційний і член депутатської групи "Єдність Харківщини" Андрій Стронов сьогодні входить до партії "Наш край".

Ще один колишній регіонал, член депутатської групи "Відродження" Андрій Хвесик зараз є безпартійним. Голова Харківської облради VI скликання Сергій Чернов у нову раду пройшов як член партії "Відродження". Раніше він був позафракційним.

А от Андрій Шевчук демонструє завидну постійність. Як у попередньому, так і в цьому скликанні він представляє "Батьківщину" і є членом цієї партії. У якості позафракційних в минулі роки в облраді працювали Тетяна Біловол, Анатолій Васенін, Людмила Немикіна, Олександр Губін, Олександр Гусаров, Микола Ключка, Анатолій Дмитрієв, Олександр Донський, Світлана Ротач, Володимир Святаш, Микола Тітов, Юрій Фесенко, Ігор Ясинський. На цих виборах вони перемогли як безпартійні чи позапартійні.

Не працювали в сесійному залі у попередньому скликанні жодний із депутатів, які пройшли в облраду від "Самопомочі". З-поміж інших партій найбільше вже бувалих депутатів має "Відродження" - 11 чоловік. Вісім депутатів попереднього скликання пройшли від "Солідарності", п'ять - від "Опоблоку", три - "Нашого краю" і всього один від "Батьківщини".

Станіслав Сорока

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта