Військова прокуратура судиться за новобудову для військових на Олексіївці

Військова прокуратура судиться за новобудову для військових на Олексіївці

7611237.net.ua

Військова прокуратура домагається визнання за ДП «Укрконверс» та ДП «Укрвійськбуд» права власності на квартири в житловому будинку № 4/6-Б по вул. Ахсарова в Харкові,

 а також розірвання договору про пайову участь в будівництві цього житла з ТДВ «Спецбуд-3». Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 23 вересня.

У 2010 році ДП «Укрвійськбуд» уклав з фірмою «Спецбуд-3» договір про пайову участь у будівництві житлового будинку загальною площею 3611,3 кв. м (54 квартири).

Держпідприємство вклало у будівництво ділянку площею 0,14 га та необхідні дозволи на забудову, а фірма зобов'язалася здійснити будівництво та сплатити «Укрвійськбуд» 1,4 млн грн за проведені підготовчі роботи. При цьому всі квартири в новобудові за цим договором відійшли фірмі. З них вісім уже зареєстровані за фізособами.

Суди перших двох інстанцій позов військової прокуратури не задовольнили. В свою чергу Вищий госпсуд вказав, що попередні суди свої висновки прийняли з порушеннями, і відправив справу на новий розгляд.

Вищий госпсуд вказав, що рішення про відчуження військового майна приймає Кабмін за пропозицією Міноборони. Однак, в даному випадку Кабмін ніяких подібних рішень не приймав.

Будівництво житлового будинку стало можливим лише з травня 2010 року, коли «Укрвійськбуд» отримав дозвіл на будівництво. Фірма «Спецбуд-3» в цілому вклала в будівництво 17,26 млн грн. Будинок був введений в експлуатацію в кінці 2011 року.

За матеріалами: Наші гроші