Володимир Зеленський призначив нового голову Харківської ОДА

27.11.2020 23:01 Влада
Фото: president.gov.ua Фото: president.gov.ua

Відповідний указ № 522/2020 про призначення нового очільника Харківської облдержадміністрації Президент України підписав 27 листопада.

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Харківської обласної державної адміністрації Айну Тимчук. Вона на цій посаді замінила Олексія Кучера, відставку якого погодив Кабмін кілька днів тому. Указ про звільнення вже екс-голови Харківської облдержадміністрації Володимир Зеленський підписав сьогодні, 27 листопада. Нагадаємо, що Олексій Кучер пропрацював очільником ХОДА трохи більше року – з 5 листопада 2019 року. 

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив Айні Тимчук службове посвідчення та побажав успіхів у роботі на посаді. Президент висловив сподівання, що регіон досягне нових щаблів розвитку. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Читайте також: Блок Кернеса висунув свого кандидата на посаду голови Харківської облради

Довідка. Айна Тимчук народилася 1973 року у Дніпропетровську (нині Дніпро). У 1995-му закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами», а у 2004 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

У 1997-2000 роках працювала у виконкомі Дніпропетровської міської ради. З 2003 по 2006 рік – заступник голови Дніпропетровської обласної ради. Депутат Дніпропетровської облради V скликання. У 2010-2014 роках – заступник Харківського міського голови. У різні роки була заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації, до призначення на посаду голови Харківської ОДА працювала керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Читайте такожСергій Чернов попередив про можливий колапс у нових громадах та районах