Як у Харкові борються зі стихією

11.01.2016 16:19 Влада

Сьогодні вдень вулиці Харкова від снігу прибирають 135 одиниць техніки, уночі на дороги вийдуть 80 машин.

Про це повідомили в КП «Шляхрембуд». За інформацією підприємства, з 6 до 10 січня з доріг було вивезено 5 тис. 467 куб. м снігу та криги, висипано 2 тис. 504 куб. м піщано-сольової суміші та 1 тис. 989 т солі.

 

ПОТУЖНИЙ ЦИКЛОН НАСУВАЄТЬСЯ НА ХАРКІВЩИНУ. КОМУНАЛЬНИКИ ГОТУЮТЬСЯ ДО СТИХІЇ

За словами заступника начальника підприємства з експлуатації Віталія Левіна, зараз близько 80 машин прибирають сніг на центральних вулицях міста, розчищають другорядні дороги, пішохідні переходи, вивозять сніг із зупинок громадського транспорту. Прибиранням снігу займаються близько 90 дорожніх робочих.

«Робочі підчищають за технікою, тому що тільки за допомогою техніки ідеально дорогу не вичистити», - зазначив Віталій Левін. Він також повідомив, що на початку осінньо-зимового періоду підприємство заготовило 100 % протиожеледних матеріалів - піску, солі, - і до кінця зими їх вистачить. «Зараз всі машини завантажені піщано-сольовою сумішшю», - підкреслив Віталій Левін.

За даними Департаменту комунального господарства, в парках, скверах, на бульварах і площах працюють 14 одиниць техніки, 332 людини, з яких 246 займаються прибиранням об'єктів від снігу (очищення сходів від льоду, очищення доріжок від снігу, посипання доріжок піском) на загальній площі - 7,6 га.

Наразі комунальники насамперед прибирають від снігу центральні магістралі і тротуари, щоб забезпечити їх проїжджуваність і прохідність.

Станіслав Сорока

Автор: Администратор сайта