З Харкова відвезуть понад 300 кг гумдопомоги у Донбас - міністр

24.12.2014 12:22 Влада

Уряд готує до відправки 326 тонн гуманітарної допомоги підконтрольній частині Донбасу.

Кабінет Міністрів України використовує державно-матеріальний резерв для відправки на Донбас гуманітарної допомоги. Про це заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Допомогу отримають Краматорськ, Сєверодонецьк та Павлоград.

Про це в ході засідання Уряду повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

"Сьогодні сформований вантаж загальною кількістю 326 тонн і завтра з Харкова... буде відправлено три колони в напрямку Краматорська, Сєверодонецька та Павлограда", - сказав він.

"Ми сьогодні будемо приймати рішення про розбронювання цінностей державно-матеріального резерву. Виділено кошти на те, щоб сформувати гуманітарну допомогу. Ми свою справу робимо, людям потрібно допомогти. Там українські громадяни. Ще раз наполягаю на необхідності виконання Мінських домовленостей. Там йдуть контакти тристоронньої групи. Важливі не контакти, а важливо рішення. Пропускають наші вантажі, виконують мінський протокол, забираються геть з української землі, і крок за кроком будемо стабілізувати ситуацію ", - заявив Яценюк.

Віце-прем'єр зазначив, що цей вантаж призначається соціальним установам, таким як будинки-інтернати і будинки для людей похилого віку.

Джерело: РБК-Україна
Автор: Администратор сайта