Знайдена дівчинка під Харковом: офіційний коментар міліції

08.05.2015 07:41 Влада
фото Юлії Шматченко фото Юлії Шматченко

З’ясування обставин події триває, повідомляє прес-служба обласної міліції.

"Офіційно повідомляємо, що протягом останніх днів із подібними заявами до міліції ніхто з громадян не звертався. На місце події для проведення перевірки виїхала слідчо-оперативна група Ізюмського міськвідділу.

Працівники міліції вже встановили особу чоловіка, який нібито знайшов дитину у лісі. За попередніми даними, житель селища Студенок має психічні розлади пам’яті", - йдеться у повідомленні на сайті ГУ МВСУ у Харківській області.

Нагадаємо, 6 травня, кореспонденту "СК" місцеві жителі села Студенок Ізюмського району повідомили про те, що їхній односелець знайшов тримісячну дівчинку, покинуту у лісі.

Подія трапилася 5 травня, коли чоловік пішов збирати щавель. Як повідомили кореспонденту "СК" місцеві жителі, чоловік спочатку почув незрозумілі звуки. Він вирішив перевірити, хто ховається у лісі, пішов на звуки і побачив у гущавині лісу загорнуту у пелюшки дитину.

Це була маленька дівчинка приблизно 3-4 місяців, яку покинули у лісі. Чоловік викликав міліцію. Маленьку дівчинку забрали правоохоронці.

Автор: Администратор сайта