Як правильно підібрати взуття в інтернет-магазині?

Promo

Хоч взуття краще купувати після особистої примірки, можна заощадити час та кошти, віддаючи перевагу онлайн шопінгу. Оскільки ви не зможете фізично доторкнутися до нової пари, пропонуємо кілька корисних рекомендацій, які допоможуть зробити вдалу покупку.

Визначте розмір ноги
  • Візьміть аркуш паперу та покладіть його на підлогу.
  • Поставте ногу без колгот і носка посередині, обведіть її олівцем, щоб створити точний відбиток. Повторіть цей процес для другої стопи.
  • Поміряйте довжину відбитків лінійкою від верхівки найвищого пальця ноги до п'яти.
  • Визначте розмір взуття, порівнявши вимірювання з офіційною таблицею розмірів взуття.

Пам'ятайте, замовляти сезонне взуття потрібно більшого розміру. У холодну погоду в тісному взутті ноги мерзнуть. Тому вибирайте зимові кросівки чоловічі, чоботи, черевики на ½ або цілий розмір більше, ніж показала таблиця розмірів. Наприклад, якщо у вас 40 розмір, купіть пару зимових черевиків 41 розміру.

Якщо ноги різняться за розміром

У деяких людей права та ліва стопи розрізняються по довжині на кілька міліметрів. Магазини не дозволяють вибрати різні розміри правого та лівого виробу. Тому купуйте взуття, орієнтуючись на більший розмір.

Враховуйте особливості стопи

Індивідуальні особливості — це широка або вузька стопа, високе або низьке склепіння, плоскостопість або кістки, що випирають. І якщо довжину стопи ми можемо виміряти, то жодна фірма не дає табличних розмірів ширини колодки чи висоти підйому. Подивіться на свою стопу. Якщо у вас звичайна нога, без явно виражених особливостей, вам підійде будь-яке взуття. Якщо є особливості, вибирайте взуття на розмір більше і відповідної форми. На широку ногу не підходять черевики з вузьким носком і таке інше.

Оцінка списку взуття

Щоб даремно не витрачати час, скористайтеся фільтром — вкажіть свій розмір взуття та його тип. Для ознайомлення треба вибрати кілька моделей, які відповідають зазначеним критеріям. Прочитайте опис, щоб отримати уявлення про матеріали, з яких зроблено взуття. Вони впливають на довговічність, практичність та рівень комфорту. Синтетичне взуття, як правило, включає такі матеріали, як спандекс, акрил, поліестер, нейлон або ацетат, що вказує на те, що взуття більш гнучке та дихаюче. Шкіра та замша — благородні матеріали, які відрізняються естетикою та великим експлуатаційним ресурсом. Але вони можуть виявитися жорсткими. 

Оформлення замовлення

Ознайомтеся з відгуками інших покупців, перш ніж робити замовлення. Переконайтеся, що їм сподобався не тільки товар, а й сервіс магазину. Добре, якщо компанія пропонує кілька варіантів платежу та повернення, надає гарантію на взуття. Ці заходи є своєрідним захистом прав покупця. Якщо у вас залишилися питання, задайте їх телефоном або через форму зворотного зв'язку. Так ви перевірите, наскільки у магазину налагоджений контакт із покупцями.