Як стати успішним веб-дизайнером

Promo

Робота, яку маєте, не приносить вам ані морального, ані матеріального задоволення і не вгамовує спрагу творчості? ? Хочете заробляти достатньо для життя та мати вільний графік, а не проводити увесь час, просиджуючи в офісі? Набридла рутина і ви серйозно замислились над зміною професії? Саме час придивитися до перспектив, які відкриває професія веб-дизайнера.

Психологи радять кожні 5-7 років міняти місце роботи або сферу діяльності - таким чином людина розвивається, росте, її життя більш цікаве, а вона відчуває себе більш успішною. В свою чергу це - перешкода думкам про невдале життя та як підсумок - депресіям. Якщо ми маєте деякі творі здібності до малювання, почуття кольору, гарний смак та розумієте людську психологію - подумайте про опанування професії  веб-дизайнера.

Це саме ті люди, із результатом праці яких ви стикаєтесь кожного разу, коли відкриваєте сторінку любого сайту. Це саме вони визначають його зовнішній вигляд, кольори, розташування кнопок та банерів, зручність, а головне - здатність донести необхідну інформацію споживачу. У зв'язку з  масовим розповсюдженням мережі Інтернет ця професія сьогодні стала одной з найбільш затребуваних. 

Де та як можна опанувати цю професію? Багато хто намагається зробити це, навчаючись на безкоштовних уроках, які "відловлює" в мережі Інтернеті. Але якщо ви серьйозно замислились про опанування професії   веб-дизайнера та мрієте достягти успіху в цій сфері - спеціалізовані курси веб-дизайну саме для вас, адже на таких курсах зазвичай викладають досвідчені фахівці, які самі мають багату та успішну практику роботи з відомими компаніями. До того ж, робота з викладачем більш дисциплінує, а усвідомлення того, что на курси витрачені хай не шалені, але  гроші, мотивує до навчання. 

Якщо вас зацікавила ідея навчання на курсах   веб-дизайну, більш докладну інформацію можна знайти тут:  https://itea.ua/ru/courses-itea/web-design-roadmap/photoshop-illustrator/ . Вас навчать працювати у графічних редакторах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma/Sketch, редагувати зображення та малювати прості макети сайтів та готувати макети для верстки веб-сайтів. До речі, випускники саме цього освітнього центру мають можливість працевлаштування в компаніях-партнерах, яких більше 200. Найзручніше те, що навчення ведеться в онлайн-форматі. 

Опанувавши нову професію, ви зможете працювати віддалено, не обмежуючись однією країною, реалізовувати свої ідеї без додаткових грошових витрат та мати гідну оплату праці. 

Зрозуміло, що ця професія, окрім творчих здібностей та відповідних вмінь, потребує стрестійкості, адже це - робота з людьми, в першу чергу - с замовниками, які не завжди чітко знають, чого хочуть. А ще буддьте готові до того, що пдвищувати свій професійний рівень вам прийдеться завжди, адже світ Інтернета навколо нас стрімко змінюється та пропонує фахівцям нові виклики.