Як вдало комбінувати прикраси з золота? Прості та дієві рекомендації від «Oniks»

Promo
Образ буде завершеним в тому випадку, коли його доповнити певними прикрасами. Вони додають фарб, розставляють акценти. А ще здатні продемонструвати ваш бездоганний смак. Величезний ювелірний асортимент повністю у вашому розпорядженні.

Ви без проблем знайдете прикраси з золота, які вам подобаються. Для цього потрібно тільки одне, уважно розглянути асортимент https://oniks.ua/categories/zolotie-ukrasheniya та підібрати аксесуари, які найбільше пасують. А далі можете їх сміливо носити та комбінувати. Саме про це і нагадає «Oniks», щоб ви завжди були бездоганними.

Які рекомендації треба враховувати при створенні образів?

Ювелірний асортимент постійно розширюється. Це дозволяє без проблем придбати різноманітні прикраси, якими вдасться доповнити будь-який образ. Тільки для цього потрібно пам’ятати про деякі моменти:

  • Не варто змішувати різні відтінки золота. Якщо вже і вибирати, то щось в одному. Зрозуміло, що винятком з цього правила вважається каблучка з поєднанням одразу трьох відтінків. В усіх інших випадках це буде виглядати дещо безглуздо.
  • Ще одна порада: не намагайтесь поєднати одразу декілька видів металу. Віддавайте перевагу лише одному.
  • Не забувайте про правило трьох. Тобто не більше трьох аксесуарів в одному образі. Не важливо, це повсякденний чи вечірній. Воно обов’язкове для будь-якого випадку.
  • Вам потрібно врахувати особливості зовнішності. Худим дівчатам потрібно підбирати невеликі прикраси. Масивні краще залишити іншим. Також потрібно звернути увагу на колір очей, волосся та шкіри. Можливо, потрібно звернути увагу на пальці. Це все залежить від того, що саме маєте підібрати.
  • Не забувайте про вік. Дівчатам зовсім не підходять занадто масивні прикраси. Вони будуть тільки обтяжувати образ. Дами мають забути про аксесуари у вигляді різноманітних зірок, метеликів. Також їм не пасує біжутерія.
  • Ще один важливий момент – куди саме, будете носити прикраси. На кожен день вибирайте лаконічні речі, які будуть вдало поєднуватися з більшістю нарядів. При цьому вам вдасться продемонструвати бездоганний смак. На вечір асортимент значно розширюється. Тут уже потрібно орієнтуватись на власні смаки. А ще не забувайте про сам наряд. Ви маєте створити гармонію.

Поєднання золотих прикрас

Якщо запам’ятати поради, то вам вдасться вдало поєднувати різноманітні прикраси. Ви будете створювати цікаві комбінації, а «Oniks» завжди нагадає про різноманітні новинки, щоб ви могли побалувати себе та порадувати рідних.