Як вибирати двоспальні дивани?

Promo
М’які меблі належать до числа обов’язкових елементів облаштування оселі, і якщо мова йде про сімейне подружжя, основою побуту має стати диван. Великий двоспальний диван, що виконуватиме усі покладені на нього завдання, тобто – забезпечуватиме достатньо місця та комфорту під час денного дозвілля, а головне надасть необхідний простір та створить зручну зону для нічного відпочинку.

Чому краще вибирати саме двоспальні дивани?

Найчастіше двоспальний диван є орієнтованим на подружжя, тобто на двох людей – чоловіка та жінку. Але це лише кліше. Диван на дві персони є не менш актуальним для людей, що живуть самі та сплять наодинці.

Наш сімейний статус в будь-який момент може змінитися в кращу сторону. Тож за наявності коштів та простору для розкладки доцільніше одразу придбати двоспальний диван, щоб бути готовим до подібних змін.

До того ж дана ніша має велике представництво на ринку, що чудово ілюструє сторінка https://ddn.ua/ua/dyvany-dvospalni.html, де можна купити двоспальний диван будь-яких характеристик та дизайну.

На що звернути увагу, вибираючи двоспальний диван?

Характеристики двоспального дивану мають відповідати вимогам інтер’єру, побажанням покупця та можливостям гаманця. Якщо все це співпадає, безумовно, покупка буде вдалою. Аби вона була ще вдалішою, розглянемо більш детально основні критерії вибору.

Під час вибору двоспального дивану слід враховувати:

  • форму та габарити – конструкція може мати різні розміри (довжину/ширину) та геометрію в складеному стані (пряма/кутова), підбирати диван за цими критеріями слід відповідно до параметрів приміщення та власних уподобань;
  • тип трансформаційної системи – важливий критерій вибору, оскільки від якостей розкладного механізму (найчастіше це єврокнижка, дельфін, поворотний або викатний механізм) залежать експлуатаційні параметри дивану;
  • матеріали виготовлення – каркасна основа найчастіше виготовляється з масиву дерева, рідше на базі металокаркасу;
  • параметри спальної зони – більшість моделей на ринку містять пружинний блок типу Bonnel або Pocket Spring (преміальні рішення), а також матраци на основі ППУ;
  • додатковий функціонал – мається на увазі наявність таких елементів, як підлокітники, ящики для білизни, ніжки й таке інше;
  • зовнішній вигляд – сучасні двоспальні дивани виготовляються в певному стилістичному напрямку, що спрощує підбір меблів під цільове оточення.

Також не слід забувати про ціновий фактор. Вітчизняний ринок пропонує різноманіття м’яких меблів, в том числі можна підібрати двоспальний диван відповідно до фінансових можливостей покупця.

Теги: