Якими бувають євровікна

Promo

Завдяки своїй практичності, надійності та прийнятній вартості пластикові вікна завоювали велику популярність серед українських споживачів. Розвиток сучасних технологій дозволяє зробити конструкції більш довершеними та довговічними. За запитом в інтернеті «євровікно ціна» можна підібрати варіант відповідної вартості та потрібних параметрів.

Поділ згідно з потребами

Пластикові віконні конструкції створюються згідно з запитами клієнтів та особливостями їх осель. Адже не можна поставити той самий профіль на балкон багатоповерхівки та вікно приватного будинку в селі.

За призначенням

Тип приміщення, де буде стояти конструкція, визначає свої умови. Так, розрізняють вікна для:

  • приватного будинку – мають підвищений ступінь захисту від зловмисників, відрізняються привабливістю для органічного доповнення фасаду, не пропускають шум з вулиці;
  • квартири – підбираються залежно від розташування будинку та поверху, мають доповнювати інтер'єр кімнати;
  • балкону – відрізняються підвищеною теплоізоляцією, захищають від вологи;
  • спальні – відсікають шум, зберігають тепло;
  • дитячої – є особливо безпечними, на 100% захищають від злому, холоду, вологи;
  • тераси – прикрашають фасад, не обтяжують його, захищають від вітру, холоду та спеки.

Звичайно, у всіх варіантів є спільні характеристики, але й специфічні риси мають велике значення. Вони значно впливають на комплектацію та вартість конструкції.

За дизайном

Приватні будинки, котеджі, нестандартні квартири потребують особливих рішень. Для таких осель обирають вікна оригінальних форм (аркові, трапецієподібні, круглі, трикутні). Для доповнення оригінальних фасадів та інтер'єрів установлюються конструкції з ламінацією кольоровими плівками, шпросами. 

Де краще замовити

Рекомендується звернутися безпосередньо до виробника, який порадить найкращий варіант відповідно до потреб покупця та його бюджету. Компанія Viknar’off понад 15 років виробляє надійні пластикові конструкції в широкому асортименті та зможе поставити необхідні євровікна за запитом клієнта.