Чи можна дарувати піжаму?

Promo

Кращого подарунка, ніж затишна, м'яка, тепла піжама на Новий рік чи будь-яке інше свято не знайти. Але при виборі білизни потрібно враховувати те, кому ми її даруємо.

Кому дарувати не рекомендується

Піжама належить до категорії спідньої білизни. Тому не варто дарувати її малознайомим людям: товаришам по роботі, начальству. У цьому ж списку підлітки та люди похилого віку. І річ тут не в прикметах. Малознайомим такий надто особистий подарунок може бути зрозумілий вкрай невірно, крім того, є ймовірність не вгадати з розміром, кольором, принтом. Підлітки спідню білизну за подарунок не вважають, отже, навряд чи будуть раді піжамі. Літнім людям іноді важко одягати та знімати її щодня, та й звички вже поміняти важко, тому є ризик, що вашим подарунком так ніколи й не скористуються.

 Кому можна дарувати піжаму?

Ellen піжама – вдалий варіант подарунка. Незалежно від вікових і вагових параметрів, вона безумовно підійде:

 • дітям;
 • молодим людям та дівчатам;
 • коханій;
 • чоловікові та дружині;
 • сестрі чи брату.

Але й спідня білизна буває різною. Є така, у якій зручно не лише спати, а й відпочивати вдома. А можна подарувати піжами в одному стилі всій родині та влаштувати піжамну вечірку чи фотосесію в стилі Family Look. Матеріали для виготовлення та фасони такої білизни можуть відрізнятися.

Піжама для сну

Під час відпочинку тіло людини максимально спокійне, одяг воно взагалі відчувати не повинно. Тому до тканини та пошиття піжам висуваються суворі вимоги:

 • еластичність;
 • м'яке облягання;
 • добре прошиті, але м'які шви;
 • поглинання вологи.

Найкраще для цього підходить трикотаж із натуральних тканин. Фасони – прямі, ніщо не повинно обмежувати рухи під час сну. Це можуть бути кальсони та лонглслів, шорти та майка, а також комплект довжиною 3/4. Кольори та принти переважають спокійні, однотонні.

Піжама з тематичним принтом

Вона призначена не стільки для сну, як для домашнього відпочинку. Така піжама може бути яскравою, красивою, тематичною – наприклад, новорічною.Вона більше схожа на домашній одяг, тому часто використовується для сімейних фотосесій. Особливо красиво й цікаво виглядає, якщо вся родина одягнена в піжами в одному стилі. Він так і називається – Family Look. Така білизна не обов'язково має бути з натуральних волокон, допустимі поліестер, віскоза та мікрофібра.

Піжама для спокуси

У цьому виді білизни в пріоритеті зовнішній вигляд: ніжність і легкість шовку, напівпрозоре мереживо. Немає жорстких вимог до зручності – її надягають максимум на півгодини. Але є й дорожчі моделі, з натурального шовку, з м'яким мереживом та фасоном, який більш пристосований для сну. У такому вбранні кожна дівчина відчує себе королевою!

 Якому матеріалу надати перевагу

До тканини для пошиття піжами висуваються підвищені вимоги. Вона повинна бути м'яка, добре пропускати повітря, вбирати вологу. Для цього підходять натуральна сировина та деякі види штучного матеріалу:

 • бавовна;
 • льон;
 • шовк;
 • бамбук;
 • велюр;
 • віскоза.

Для літньої пори й міжсезоння ідеально підійдуть моделі з тонкого трикотажу: кулір, інтерлок, рібана. У холод доречною виявиться одяг із м'якого велюру, махрового полотна, футеру. Крім того, важливо пам'ятати, що головне — це зручність, тому прикрас на такому одязі має бути мінімум.

Сім’я у піжамах

Прикмети та забобони

На відміну від прикмет, пов'язаних із постільною білизною, піжами не несуть негативного навантаження. Має значення процес вибору та дарування:

 1. Не можна вибирати в поганому настрої, після сварки з будь-ким.
 2.  Не варто торгуватися та вибирати дешевий текстиль, інакше річ не принесе радості.
 3.  Не можна передаровувати.

Але найголовніше – будь-який домашній одяг ніби «прив'язує» людину до місця. Якщо піжаму дарують батьки чи подружжя, суперечностей немає. Але дарувати домашній одяг у лікарні – це вже неоднозначно