Чохол на iPhone 11: на що звертати увагу при покупці

Promo

Фірмовий чохол на iPhone 11 — чи багато суперечливого у цьому словосполученні? А тим часом у мережі розгорнулися неабиякі баталії щодо того, вартий чи не вартий оригінальний аксесуар Apple своїх грошей. З одного боку, за свою ціну кейс повинен бути довговічним і надійним, з іншого, будь-який подібний аксесуар — це розхідник і не зберігатиме свій первісний вигляд вічно.

Ви давно наважуєтеся «одягти» свій улюблений смартфон у фірмовий протектор, але вас мучать сумніви? Експерти інтернет-магазину Stylus.ua підготували статтю, в якій ставлять крапку у цьому питанні.

Чохол на iPhone 11 від Apple: переваги та недоліки

Для Айфонів 11-ї серії виробник представив чотири варіанти захисту. Розглянемо кожну модель окремо:

  • Шкіряний чохол. Натуральний матеріал кейсу приємний на дотик, м'який та виглядає преміально. Хоча в перші тижні аксесуар активно збирає подряпини, вже за місяць пошкодження затираються і їх не видно. Навіть якщо випадково здерти частину шкіри з бампера, ця проблема зникне сама згодом. Удари від падіння залишають на чохлі сліди, так як еластичний матеріал, він поглинає механічний вплив і «гасить» його. З переваг — чохол придатний для використання довгий час, тому що будь-які потертості створюють ефект старіння. Це не шкодить зовнішньому вигляду аксесуара. Навпаки, чохол стає красивішим. Важливий момент: патина добре виглядає на темних відтінках. Яскраві світлі тони, навпаки, виглядають дешево. Мінус кейсу зі шкіри — він не захищений від вологи, його не можна мочити.
  • Прозорий бампер. Основну частину аксесуара виготовили з полікарбонату, торці з поліуретану. Спинка тверда, грані, навпаки, залишаються м'якими. Цей чохол стійкий до впливу вологи та захищає смартфон від невеликої кількості рідини. Але він не герметичний, тому не впорається із пролитою на гаджет водою. З плюсів — кейс темніє повільніше за дешеві аналоги. З недоліків — чохол потрібно чистити від пилу та інших дрібних частинок. Якщо цього не робити, сміття подряпає скляну задню панель та металеві рамки Айфона. Ще чохол крихкий. Якщо постійно знімати та надягати кейс, він піде тріщинами.
  • Силіконовий чохол. Універсальний та найнадійніший варіант. Бампер не ковзає в руках, ергономіка смартфона краща, а хват — впевненіше. На внутрішній стороні кейсу є мікрофібра, яку складно протерти з часом. Ще мікрофібра не дає пилу потрапити під задню панель iPhone 11. Можна відзначити один недолік такого чохла — смартфон із силіконовим кейсом важко діставати з кишені. До кейсу прилипає підкладка, вона може вилазить разом із гаджетом.

Ще один аксесуар, про який варто згадати, — шкіряний чохол-книжка Folio. Додатково захищає екран смартфона, ще в кейс вбудований кардхолдер. В іншому — стандартний аксесуар, з усіма перевагами та недоліками виробу зі шкіри.

Фірмовий чохол на iPhone 11: висновки

Якщо підбити підсумки, то чохли Apple добре захищають смартфон, хоча не всі моделі стійкі до зношування. Чи виправдана їхня ціна? Частково. На старті продажів iPhone 11 чохли можна було вважати оверпрайсом. Але за кілька років, коли фірмові аксесуари подешевшали, придбати собі один такий екземпляр — раціональне рішення.

Магазини часто роблять знижки на чохли iPhone 11, тому що потрібно позбавлятися залишків. І якщо знайти аксесуар за ціною до 1000 гривень, отримаєте кілька переваг:

  • стійкість до зношування;
  • тактильно приємні матеріали;
  • продумана конструкція;
  • захист на найвищому рівні.

Головне, щоб кейсом було зручно користуватися і він викликав лише позитивні емоції.