Чому варто обрати бренд Jack Wolfskin

Promo

Брендовий одяг – якісний, довговічний та універсальний. Такі речі будуть носитися не один рік та завжди залишаються актуальними. Один з таких брендів – Jack Wolfskin. Компанія виробляє спортивний та туристичний одяг, взуття та екіпірування для походів.

Зараз багато компаній продають фірмовий та оригінальний одяг, одна з таких – інтернет-магазин «ONE CLUB». На сайті можна знайти широкий вибір одягу та аксесуарів відомих виробників, купити бренд Jack Wolfskin там теж можна.

Як з'явилася компанія

Бренд з’явився у 1981 році у Франкфурті в Німеччині.  Президент компанії любив туристичні походи й вирішив випустити лінійку одягу та взуття для активних людей. І ось вже понад 40 років бренд займає провідні позиції та має тисячі прихильників по всьому світу. У компанії є власні технологічні розробки, що забезпечує попит на всі групи товарів.

Кому підійде бренд Jack Wolfskin

Бренд враховує потреби покупців та намагається їх завжди задовольнити. За роки роботи компанія об’єднала поціновувачів активного способу життя. Гасло компанії «На природі – як вдома». Одяг Jack Wolfskin підходить не тільки для любителів подорожей, а й для тих, хто багато часу проводить у місті. Куртки, штани та взуття бренду не пропускають вітру та дощу, в такому одязі буде комфортно за будь-яких умов. Широкий вибір одягу, взуття та аксесуарів для сієї сім’ї можна знайти на сайті https://oneclub.ua/brands/jack-wolfskin.

Переваги бренду

Серед основних переваг німецького бренду можна назвати:

- зручність,

- функціональність,

- довговічність,

- унікальність,

- стильний дизайн.

Кожна річ, яку виробляє бренд не має нічого зайвого та разом з тим чудово виконує свої функції. Асортимент речей дуже широкий, тому знайти річ під свої вимоги зможе кожен – як молодь, так і люди середнього і старшого віку.

Як перевірити оригінальність Jack Wolfskin

Через високу популярність бренду деякі компанії випускають підробки з логотипом бренду. Як відрізнити оригінал від підробки:

- на куртках та кофтах лого бренду вказується зліва, на зовнішній стороні,  

- на правому рукаві є нашивка з логотипом,

- нитки завжди одного кольору,

- літери на лого не мають сполучних ниток,

- кнопки та ґудзики об’ємні та прогумовані й завжди мають логотип,

- кишені на блискавках.

Також для визначення оригінальності потрібно звертати увагу на ціну та упакування товару. Jack Wolfskin не може коштувати дешево, адже виробники використовують високоякісні матеріали. Коробка не може бути деформованою або пом’ятою.