Чому варто вибирати модульні шафи-купе?

Promo

Саме такими властивостями відрізняються модульні шафи. Вони гарно виглядають, можуть мати різноманітне оформлення та дизайн і здатні комфортно вписатися в інтер’єр. Часто такий гарнітур використовують як особливу родзинку обстановки

Що таке модульна шафа-купе: головні особливості

Меблі такого типу передбачають можливість поєднання кількох модулів одного дизайну під спільним каркасом. При цьому кожен модуль чудово вписується в інтер'єр і виконує власну функцію. Такі шафи-купе дуже красиво виглядають, є функціональними та ергономічними.

Головна особливість такого гарнітура – можливість змінювати архітектурну будову модулів. Модульні шафи, які присутні в сучасних меблевих магазинах, можуть складатися з різної кількості полиць, ящиків, кошиків та інших елементів, які дають змогу максимально ефективно і зручно розмістити всі речі.

Де встановити модульну шафу?

Секційні моделі допоможуть вам заощадити багато місця та заховати всередині усе, що ви забажаєте. Вони однаково гарно виглядають у будь-якому приміщенні. Поставити такий гарнітур можна в таких кімнатах:

  1. Вітальня. Тут варто встановити невелику шафу, яка буде передбачати нішу для телевізора та матиме відкриті полички, на котрих можна розмістити фоторамки, вази чи інші аксесуари.
  2. Гардеробна. У цьому приміщенні, навпаки, можна ставити великі та об'ємні моделі, які будуть обладнані штангами, полками й нішами для верхнього одягу та взуття.
  3. Офіс або кабінет. Така шафа теж відмінно вписується в суворий діловий інтер'єр та дозволяє зберігати не лише верхній одяг, а й папки чи коробки з документацією, канцелярське приладдя або офісну техніку.
  4. Спальня. Дуже доречною тут буде модульна шафа з висувними ящиками, куди можна скласти постільну білизну. Глибокі полички й штанги підійдуть для зберігання одягу.
  5. Дитяча кімната. Сучасні модульні меблі мають досить багато варіацій, які неодмінно сподобаються дітям, будуть зручними для них та ергономічно впишуться в інтер’єр. До них можна підібрати й інші меблі (наприклад, ліжко, стіл зі стільцем), створивши в такий спосіб єдиний комплекс. 

Гарний вибір шаф-купе можна знайти тут https://skladmebliv.ua/ua/shafy-93/shafykupe-14. У каталозі представлений широкий асортимент меблів такого типу, а кваліфіковані співробітники допоможуть визначитися з вибором.

Переваги модульних шаф-купе

Серед основних плюсів представленого типу меблів варто виділити наступні:

  • гнучкість,  оскільки їх можна змінювати додаванням або видаленням секцій;
  • ергономіка – шафи-купе набагато компактніші за звичайні;
  • простота збірки;
  • хороша функціональність;
  • креативність – ви можете на свій смак скласти собі гарнітур.

Тому, якщо ви саме зараз задумуєтесь над купівлею нової шафи, варто зробити свій вибір на користь модульних шаф-купе. До того ж асортимент таких меблів зараз досить широкий та різноманітний.