Домашня коптильня – краща альтернатива копченому м’ясу з ринків

Promo

В Україні багато людей люблять поласувати копченим м’ясом, рибою або ковбасою, однак у багатьох виникають сумніви стосовно належної якості копченостей, що продаються на ринках. Для таких людей хорошим виходом з ситуації є придбання власної коптильні, щоб готувати м’ясо самостійно. Власну коптильню можна встановити на подвір’ї приватного будинку або дачі. На сьогодні можна зустріти багато моделей, які найкращим чином впораються з холодним або гарячим копченням продуктів.

Зазвичай до стандартної комплектації коптильні входять перекладини, гачки, піддон для жиру, димогенератор та компресор, однак також додатково можна купити парогенератори в Україні. Він потрібний для того, щоб продукт залишався соковитим та апетитним, бо під час звичайного копчення та сушки продукт втрачає вологу від чого зменшується його вага. Парогенератор створює парову середу у коптильні, яка дозволяє проводити варку та остаточну обробку м’яса, риби чи ковбасних виробів.

На практиці коптильня з парогенератором використовується для гарячого копчення м’яса та ковбас. Крім того, що парогенератор дозволяє зменшити втрату вологи та, відповідно, ваги, також він скорочує час приготування та фіксує колір продуктів. Однак, коптильні добре працюють і без парогенераторів.

Зазвичай коптильні бувають з металу або дерева. Металеві коштують дешевше, але в них короткий термін служби, невелика камера, неможливо контролювати температуру, а також шкідливі смоли можуть осідати на продуктах, тому доцільніше купити дерев’яну коптильню, яка є більш екологічною, прослужить набагато довше, а також в ній можна коптити будь-яким способом, оскільки є регуляція температури. Крім того, в дерев’яних коптильнях продукти зберігають усі корисні властивості. Вони відмінно підійдуть для м’яса, риби, сала, сиру чи ковбаси.

Купити домашню коптильню за вигідною ціною можна в компанії Drevos, яка займається виробництвом домашніх та професійних коптилень з 2015 року та має офіційну ліцензію виробника. Також коптильню можна купити у розстрочку з доставкою по всій території України. На коптильні діє один рік гарантії.

Увесь асортимент продукції виробника представлений на сайті. Крім коптилень можна придбати тріску для копчення, спеції та аксесуари. Для оформлення замовлення необхідно заповнити форму, після чого з покупцем зв’яжеться менеджер, щоб уточнити деталі та оформити замовлення. Потім коптильня складається та відправляється за вказаною адресою власнику.