Поїзд святого Миколая зробив зупинку в Чугуєві. Фото

22.12.2022 16:09 Чугуїв
У місті Чугуїв Харківської області 50 дітей з родин пільгових категорій мали можливість отримати подарунки безпосередньо від Святого Миколая.

Про це повідомила начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, передає «Слобідський край».

«Причому це був не звичний для всіх нас святий, а такий, що приїхав в персональному вагоні святкового поїзда-резиденції. В ці дні Укрзалізниця стала офіційним перевізником Святого Миколая, який розвозить  подарунки дітлахам на прифронтових територіях», – розповіла Галина Мінаєва.

За її словами, в рамках цього проєкту Чугуївська громада отримала більше двох тисяч подарунків, які найближчим часом будуть роздані нашим дітям.

Чугуїв, Поїзд святого Миколая, 22.12.2022

«Це спільний проєкт Укрзалізниці, ЮНІСЕФ та Міністерства соціальної політики, за запрошення до якого наших діточок я хочу щиро подякувати директору регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Миколі Григоровичу Уманцю», – сказала Галина Мінаєва.

Поїзд святого Миколая у місті Чугуїв, 12 грудня 2022

Нагадаємо, на початку грудня до Чугуївської громади доставили металопластикові вікна для помешкань, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів. Загалом було доставлено 3 тисячі 400 квадратних метрів віконної продукції.

Нагадаємо також, що у Чугуєві на випадок знеструмлення розгорнули Пункти Незламності. Також мешканці Чугуєва можуть підзарядити гаджети у закладах Управління праці та соціального захисту, Чугуївському територіальному центрі та міському ЦНАПі. 

А у житловому 9-поверховому будинку Чугуєва Харківської області, зруйнованому в результаті ворожого обстрілу в червні, ведуться відновлювальні роботи.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко