Доставка квітів: як зібрати букет для близької людини

Promo

Букет квітів – спосіб виразити свою повагу, любов та щирість до людини.

Війна розлучила багато сімей. Хтось виїхав за кордон або в інше місто країни, але так хочеться подарувати тепло близьким, навіть перебуваючи на великій відстані одне від одного. Доставка квітів у Харкові чудово підійде для того, аби нагадати про ваші почуття до близької людини. Найприємніше те, що ви можете самостійно обрати наповнення букета та дуже зручно оформити заявку на доставку подарунка.

Як обрати наповнення букета

Замовити квіти для рідних можна у багатьох магазинах. Наприклад, Квіткова Лавка Juli пропонує своїм клієнтам букети до свят, весільні букети, букети з окремих квітів та навіть їстівні букети.

У магазинах квітів уже є чудові композиції, створені професіоналами. Вони можуть бути оформленими з окремими квітками, наприклад – букет зі 101 троянди або тюльпана. Або ж ви можете самостійно обрати наповнення букета тими квітами, які полюбляє ваша близька людина. Окрім того, можна зібрати квіти, що будуть мати конкретне послання. Тоді важливу роль буде грати саме колір подарованої квітки. Наприклад: 

  • Жовтий колір – заведено дарувати людям мистецтва. Також жовтий колір символізує світло та сонце, отже, можна обрати жовту квітку для тих, кому бажаєте світла та добра.
  • Білий колір – символ чистоти, молодості та ніжності. Чудово підійде для будь-якого приводу.
  • Червоний колір символізує не тільки пристрасть, а й ніжне кохання. Все залежить від насиченості червоного – чим темніший колір, тим сильніше почуття до людини. 
  • Помаранчевий колір – символ гордості та сили. Квітка помаранчевого кольору добре підійде для подарунка начальниці або начальника.

Окрім того, до красивого букета можна одразу придбати повітряні кульки або м’які іграшки, аби точно здивувати отримувача.

Чому варто обрати доставку квітів

Доставка квітів – дуже зручна річ у сучасному світі. Перевагами доставки є:

  • Великий асортимент квітів. Професійні флористи створюють не тільки універсальні поєднання квітів, а й оригінальні та незвичні композиції.
  • Можливість дарувати радість, незалежно від місця перебування. Ви можете замовити квіти навіть, якщо перебуваєте за кордоном, а отримувач подарунка в Україні. 
  • Швидка доставка на ваш час. Доставка квітів здійснюється дуже швидко, окрім того, ви можете обрати день та конкретний час, коли букет має бути в отримувача. Якщо ви хочете додати таємності, можна замовити букет анонімно.
  • Перед відправленням ваш букет фотографують та надсилають у месенджер. Тож ви точно будете знати, який вигляд має ваш подарунок на фінальному етапі.