Вид бізнесу: таксі в Буковель. Розповідає засновник "Фаст"

Promo

Якщо ви плануєте провести новорічні свята в Буковелі або просто взимку поїхати покататися на лижах, то за відсутності власного транспортного засобу зручно дістатися гірського курорту може стати складним завданням.

Для трансферу можна вибрати будь-який вид транспорту, проте засновник компанії рекомендує саме таксі та ось чому. Він пояснив, що таке міжміський трансфер до Буковеля і на які переваги може розраховувати клієнт при замовленні такої послуги.

Що саме пропонує своїм клієнтам «Фаст»

"Фаст" - це транспортна компанія, яка вже 10 років працює на ринку міжміського таксі. Також вона організує рейси до інших країн Європи – Молдови, Німеччини, Угорщини, Словаччини, Румунії та інших.

Дістатися на таксі до Буковеля разом із Фастом дуже просто. До того ж клієнт може насолодитися цілою низкою різноманітних переваг. До них слід зарахувати:

  • Безпека подорожі. Кожен транспортний засіб перед поїздкою перевіряється автомеханіком на наявність потенційних поломок. Також ви подорожуєте лише з близькими людьми (за винятком водія). Випадкові супутники відсутні.
  • Зручність. Салон авто чистий і охайний. В автомобілі завжди можна включити кондиціонер або систему клімат-контролю, якщо така передбачається.
  • Вигідна ціна. Ціна міжміського таксі в Буковелі залежить від кількох основних факторів - обраного авто та довжини маршруту. Під час подорожі територією України діє стФасттна розцінка, яка починається від 9 гривень за 1 кілометр.
  • Гнучкість. Вам не потрібно підлаштовуватись під розклад рейсових автобусів або інших варіантів транспорту. Викличте трансфер Київ – Буковель (або іншого населеного пункту) саме тоді, коли вам буде максимально зручно. Навіть якщо це глибока ніч.

Як замовити таксі в Буковелі

За словами засновника "Фаст" fasttaxi.com.ua, оформити послугу міжміського таксі дуже просто. Для цього необхідно заповнити форму на веб-сайті. Там вказується інформація про місце відбуття та прибуття, кількість пасажирів, а також необхідність додаткових послуг. Наприклад, на прохання клієнта співробітники компанії можуть встановити у салоні дитяче крісло.

Також замовити таксі Львів – Буковель можна через інтернет та месенджер. Після замовлення клієнт отримає інформацію про транспортний засіб та телефонний номер водія для зручнішого контакту. Водій може зустріти не лише вдома, але й на вокзалі, в аеропорту та допомогти з вантажем.