Ініціативи бізнесу — на користь Україні: внесок компанії Portmone

Promo

Майже рік війни нашої країни з сусідом-терористом показав, що українці є хороброю та незламною нацією, що здатна подолати ворога і захистити власну свободу. Наша суперсила — в мужності захисників, єдності та взаємодопомозі усього народу. Сервіс Portmone — один з численних бізнесів, що долучився до боротьби за агресором, тримає фінансовий фронт і значно спрощує процес надання підтримки ЗСУ та українській економіці.

За прикладом лідера

Компанія пишається безпосередньою участю в захисті України. Генеральний директор сервісу Дмитро Басов зараз служить зв’язківцем у лавах Нацгвардії та працює над розробленням ОС, призначених для мережевої боротьби з ворогом. Саме на такому прикладі можна побачити різницю між керівником і справжнім лідером, що є прикладом для суспільства. Тому кожне рішення членів команди продиктоване першою чергою бажанням допомагати, полегшувати та покращувати життя людей у непростий воєнний час.

Зручні перекази на благодійність

З початком повномасштабного вторгнення сервіс Portmone оперативно відреагував на бажання людей донатити на допомогу армії. За підтримки Мінцифри платіжний сервіс першим в Україні надав користувачам можливість переказувати кошти на спецрахунок для підтримки Збройних сил у Нацбанку. Нині всі, кому не байдужа доля України, хто хоче допомогти захисникам, людям і тваринам, що опинилися у скрутному становищі, або ж підтримати економіку, мають можливість робити пожертви майже миттєво, навіть не вказуючи реквізитів отримувача. 

Наразі через онлайн-сервіс на благодійність переказано 662 930 004 грн. Цифра збільшується щогодини, перелік БФ та організацій, яким можна переказати гроші, продовжує розширюватися.

Оплата комуналки без комісії

Гарна новина для мешканців деокупованих регіонів! Користувачі Portmone зі звільнених регіонів Харківської та Херсонської областей до завершення воєнного стану можуть оплачувати комунальні послуги онлайн без комісії. Єдина вимога — платник має бути зареєстрованим на сервісі та увійти під власним іменем в особистий кабінет на сайті чи в мобільному застосунку. Ініціатива спрямована на заохочення абонентів вчасно погашати рахунки, на підтримку економіки, відновлення енергетичної системи та безперебійної роботи комунальних служб.

Незалежно від місця проживання кожен з нас може допомогти країні та своїм землякам вистояти у надзвичайно складний період. Завдяки небайдужості та взаємній підтримці ми обов’язково переможемо ворога і зможемо побудувати сильну та вільну державу.