Інверторні генератори - головні відзнаки і чому варто платити більше

Promo

2022 року кожен українець дізнався, що таке бензиновий генератор, та, в принципі, будь-який інший. І навіть тим, хто далекий від необхідності його використання, довелося тією чи іншою мірою познайомитися з цим обладнанням ближче. Автономні станції міцно закріпилися у побуті у мільйонів українців, проте свою популярність вони набули ще задовго до масових проблем із електрикою в країні. Існують ситуації, коли без інверторного генератора, бензинового чи дизельного просто не обійтися. Наприклад, під час будівництва, на дачі, в будинку, який розташований в місцевості з регулярними відключеннями електропостачання, в лікарнях, на виробництві і т.д. Сьогодні ми поговоримо про те, чим відрізняються дві популярні моделі генератора – бензиновий та інверторний.

Головні відмінності

Під час своєї роботи бензиновий генератор (https://vinur.com.ua/ua/products/gasoline-generators) виробляє не завжди повністю підходящу енергію для деяких сучасних приладів, які відрізняються надточністю. Особливість роботи такої електростанції полягає у необхідності підтримання оптимальних оборотів двигуна, а це у свою чергу веде до підвищеної витрати палива. Інверторні генератори навпаки видають стабільну напругу, для якого характерна висока якість. Їх унікальність також полягає у здатності підлаштовуватися під навантаження електромережі. На практиці це виглядає так: якщо ви підключили до ланцюга пристрій, потужність якого, наприклад, 1 кВт, при цьому ваш інверторний генератор розрахований на 2 кВт, він знизить свій робочий ресурс в 2 рази.Якщо говорити про бензинові станції, то вони працюють виключно зі стабільною роботою двигуна, незалежно від того підключили ви один прилад або декілька.

Відмінні характеристики генераторів бензинових від інверторних

Ключові аспекти, які вказують на перевагу інверторної станції:

  • безпека
  • дуже проста експлуатація
  • захист від перепадів напруги
  • мобільність та компактність. У порівнянні зі звичайними, такі станції можуть мати розмір у 2-3 рази менше. Звичайно, і вага значно нижча, що дозволяє легко перевозити апарат і встановлювати
  • здатність видавати високоточну електроенергію

Така станція відрізняється в експлуатації ще й тим, що демонструє високий ресурс продуктивності та тривалий термін служби. Його робота повністю автоматична і у разі, якщо напруга впала нижче за необхідний рівень, то апарат переходить в економний режим. Власник може відстежувати та контролювати не тільки рівень палива, але й частоту обертання двигуна, що може значно зменшити витрати на обслуговування. Говорячи про переваги перед бензиновими генераторами, звичайно, не можна згадати і про недоліки:

  • невеликий обсяг паливного бака, а отже менш висока потужність
  • висока ціна

Інверторний генератор (https://vinur.com.ua/ua/products/inverter-generators) ідеально підходить для домашнього вжитку. Ціна хоч і може здатися високою, але переваги її значно виправдовують. Бензинові моделі краще підходять для тих випадків, коли необхідне тривале забезпечення автономною енергією.