Корейські кушони: скажемо «ні» ефекту маски на обличчі

Promo
Ви звертали увагу на те, який ніжний, сяючий та водночас натуральний колір шкіри обличчя мають кореянки? Один із секретів сучасних східних красунь – використання корейських кушонів для обличчя.

Власне, слово «кушон» у перекладі з англійської означає «диванна подушка». Корейський кушон для обличчя – це нова форма випуску косметики: асептична губка, яка просочена кремом, та спонж для його нанесення, які розташовані у зручному стильному футлярі. Користуватися ними дуже просто: натиснули, набрали на спонж – і нанесли на обличчя.  

Сучасна якісна професійна косметика з Кореї має багато різновидів кушонів – на всі випадки, для різних типів шкіри та різного віку: тональні і відбілюючі, зволожуючі та антивікові – різноманітність кушонів така ж сама, як і у звичайних кремів.

Але особливо популярні тональні кушони – вони не потребують попереднього нанесення денного крему, адже мають у собі все, щоб захистити шкіру. До того ж вони ідеальні для денного макіяжу, мають легку текстуру, вирівнюють рельєф вашої шкіри за лічені секунди, а деякі навіть адаптуються під тон шкіри.

Це поєднання кращих властивостей пудри та крему зробило тональні корейські кушони для обличчя такими популярними в усьому світі.

Чому кушон для обличчя завоював ринок

1. Можливість ефективного і економного нанесення: спонжем це зробити легше, ніж, наприклад, пальцями.

2. Зручність та компактність: кушон для обличчя легко вміщується в маленьку сумочку, і підправити макіяж протягом дня – не проблема. До того ж засіб не протікає, не залишає плям, і носити косметичні пензлі із собою вам не потрібно. 

3. Кушон – більш гігієнічна форма: засіб не контактує з повітрям, а ще, застосовуючи його, торкаєтесь обличчя тільки спонжем.  

4. Ну і нарешті, якщо йде мова про тональний кушон, то його структура більш легка, ніж у тюбику, а це означає, що на обличчі не буде ефекту маски, воно матиме природний вигляд і водночас буде доглянутим та свіжим.

Придбати якісний корейський кушон для обличчя можна на сайті інтернет-магазину професіональної корейської косметики    https://ramosu.com.ua/. Там ви можете не тільки знайти різноманітну косметичну продукцію високої якості, яка має сертифікати, а й отримати безкоштовну консультацію штатного косметолога  щодо вибору корейського кушона для обличчя залежно від типу шкіри, віку та індивідуальних особливостей.

Якщо ви обираєте засоби для догляду за шкірою або косметичні засоби, то вам допоможуть відгуки покупців, які також можна знайти на сайті.

Можлива доставка обраних товарів «Новою поштою» за 2-5 робочих днів, кур'єрська доставка по Києву або термінова доставка протягом години. 

Автор: Ірина Мнішек