Миттєві кредити на карту: особливості

Promo
Миттєві кредити – зручний спосіб швидко отримати потрібну суму на карту.

Нерідко трапляється ситуація, коли до зарплати не вистачає грошей. Або ж виплати не приходять вчасно, а просто зараз необхідно придбати якусь річ або сплатити послугу. Тоді на допомогу приходить кредит онлайн, який можна отримати за десять хвилин на банківську карту. Зазвичай суми кредитування в таких організаціях не перевищують 20 000 гривень. 

Особливості мікропозики 

Отже, вам необхідно швидко отримати гроші. Насамперед треба ознайомитися з особливостями та умовами надання послуги.

  • Швидке оформлення заяви.  В компанії манівео заява обробляється за декілька хвилин та не потребує додаткових підтверджень.
  • Мінімум документів. Для оформлення мікропозики знадобиться лише паспорт, індивідуальний податковий номер та особиста банківська карта.
  • Доступність. Онлайн кредит надається людям, які мають неідеальну кредитну історію, пенсіонерам та студентам. 
  • Прозорість. Процентна ставка за кредит одразу вказується при оформленні заявки. Вона не змінюється, тому можна бути впевненим, що додаткових комісій не буде.
  • Не потрібна застава або поручитель.
  • Високий відсоток схвалень. За допомогою онлайн кредиту можна покращити свою кредитну історію.
  • Зручність. Оформлення та закриття онлайн кредиту проводиться прямо в смартфоні або комп’ютері. 
  • Подовження кредиту. Зазвичай кредитори йдуть назустріч клієнтам та безкоштовно подовжують кредитування, аби уникнути заборгованості.
  • Відсутність потреби в офіційних доходах.
  • Термін кредитування становить мінімум один день, наприклад, коли гроші потрібні до зарплати. А максимум – 30 днів з можливістю подальшого продовження.

Як оформити онлайн кредит

Якщо ж ви вирішили оформити онлайн кредит, необхідно зайти на сайт  організації. У заявці треба обрати необхідну суму грошей, яку ви хочете отримати. Також треба обрати термін, за який клієнт поверне гроші. У цьому полі одразу вказується процентна ставка та сума, яку треба буде переплатити. Вона залежить від терміну кредитування. 

Після того, як ви обрали суму та термін, необхідно заповнити заяву за допомогою ІПН, паспорта та банківської карти. Рішення за заявкою надається протягом декількох хвилин. Якщо рішення позитивне – на електронну пошту клієнта надійде договір кредитування.

Як закрити онлайн кредит

Онлайн кредит можна сплатити раніше, ніж вказано в договорі кредитування. Якщо клієнт розуміє, що не може сплатити вчасно, – можна оформити подовження кредиту або реструктуризацію. Погасити мікропозику можна через застосунок організації або за реквізитами.