Огородження та поручні для пандусів і стін

Promo

Нержавіючі поручні – зручний та безпечний варіант з усіх конструкцій, які можуть бути використані. Пристінні поручні здаються легкими, але вони міцні та розраховані з урахуванням навантаження сто кг на погонний метр.

У громадських приміщеннях Києва за умови, що сходи ширші за стандартні, додатково можуть бути прiкрiпленi поручнi безпосередньо на стіну. Навантаження кріплення витримує до ста кілограмів на метр погонний.

Поручні розраховуються за нормами безпеки експлуатації споруд. Пристінні поручні – це обов’язковий елемент широких сходів.

Вони також є додатковою опорою під час підйому та спуску другого ряду людського потоку. Це не данина моді, а елементарні вимоги безпеки для житлових та громадських будівель.

Для влаштування конструкції використовуються звичайні перила з нержавіючої сталі, які закріплюються на стіні за допомогою спеціальних кронштейнів.

З одного боку, пристінні опори здаються легкими, але вони доволі міцні і розраховані з урахуванням навантаження 100 кг на п. м поручня. Ми рекомендуємо встановити такі конструкції на сходових маршах запасних (або евакуаційних) сходів і як додаткову опору на дуже крутих гвинтових сходах.

У нашій компанії «Укрбудмонтаж» ви можете замовити монтаж перил з нержавіючої сталі для будь-якого з цих варіантів. Також ми можемо встановити додаткові перила з нержавіючої сталі не з настінним кріпленням на кронштейнах, а з додатковими вертикальними стійками.

Це виконується за вашим індивідуальним проектом. Але такий варіант прийнятний лише в тому разі, якщо ширина сходів для проходу перевищує допустимі межі.

Нержавіючі огородження для інвалідних пандусів

Поручні, огородження для опори людей в інвалідних візках і з невеликими порушеннями рухової функції є дуже зручними. В Україні їх стали часто встановлювати біля входу до комерційних та адміністративних приміщень.

Інвалід не може піднятися пандусом без додаткової опори або пересісти з візка на сидіння чи ліжко. Саме для цих випадків потрібні спеціальні опори. Для установки в лікувальних, громадських та житлових приміщеннях у нашій компанії можна замовити міцні опорні поручні або низькі огородження, що встановлюються вздовж пандусу.

Всі деталі таких огороджень та з’єднувальні шви добре шліфуються, кінцеві елементи заокруглені. Доповнення про обов’язкове влаштування конструкцій і пристосувань для забезпечення зручності проживання та пересування інвалідів були внесені з 2013 року до будівельних норм та правил.

Такі конструктивні елементи, як перила для інвалідів, опорні поручні в санвузлах та спальних реабілітаційних центрах, перила та огородження пандусів виготовляються строго за вимогами ГОСТ 51261-99. В українських установах та житлових будинках опори для інвалідів поки що встановлені не скрізь, але почали все частіше з’являтися.

У більшості громадських та лікувальних закладів Києва вже можна побачити додаткові сходові настінні перила, огородження для в’їзних пандусів. З усіх конструкцій, які можуть бути використані у встановленні таких спеціальних огороджень, нержавіючі перила на кронштейнах або стійках – найзручніший та найбезпечніший варіант.

Поручень круглий, а сталь ретельно відшліфована, тому поранитися неможливо. Всі кінцеві елементи пристосувань, які допомагають пересуватися в інвалідних візках, зроблені із заокругленнями та закриті декоративними безпечними заглушками.

У нас ви можете замовити опорні поручні та стійки за індивідуальними розмірами. Такі пристосування можна розмістити в санвузлах, а також в інших місцях, де може знадобитися їх допомога.