Плівка ПЕТ для термоформування: властивості, види, застосування та переробка

Promo

Винахід полімерних виробів вирішив безліч завдань побутового та виробничого характеру. Знаменитий попередник поліетилену – нашумілий целофан, який здійснив приголомшливу революцію в галузі легких та універсальних матеріалів для зберігання і перенесення продуктів.

Але півстоліття тому він поступився своїм місцем плівці. Гонка у змаганні за міцність тривала аж до початку 21 століття. У результаті визначився однозначний переможець – ПЕТ плівка.

Переваги інноваційного матеріалу

Поліетилентерефталат має основні переваги для створення легких і міцних конструкцій, серед яких особливу популярність мають:

  • Пластикові контейнери;
  • Харчові плівки;
  • Пакети;
  • Пляшки, стакани та інші предмети посуду з ПЕТ.

Безпека та абсолютна екологічна чистота дозволяють використовувати плівку практично у будь-яких сферах діяльності. Вона нетоксична і, нагріваючись, не виділяє шкідливих для організму речовин. Однією з головних переваг ПЕТ є її придатність для вторинної переробки. З огляду на це вартість плівки та інших виробів з ПЕТ значно нижча, ніж в інших матеріалів.

Для переробки ПЕТ плівки її сортують, очищають, подрібнюють, позбавляють чужорідних предметів, потім завантажують у спеціальне обладнання, призначене для переробки поліетилену.

Сфера застосування плівок ПЕТ

Плівка характеризується широкою сферою застосування. Залежно від міцності, товщини та температурної стійкості може використовуватися як у харчовій промисловості для пакування продуктів харчування, так і на виробничих лініях як пакувальний матеріал для палет. Транспортувати продукцію у промислових масштабах зручніше, якщо вона упакована ПЕТ плівкою.

Асортимент

Плівка ПЕТ для термоформування може бути різної міцності – від найнижчих показників (4 мкм) до щільного пакувального матеріалу, що має удароміцні та водонепроникні характеристики. Особливо актуальним є виготовлення таких упаковок для безпечного транспортування побутової техніки.

Щільніші види плівки з ПЕТ можна зустріти серед пакувальних виробів для іграшок, канцтоварів та інших товарів, які бояться вологи. Відмінні якості водонепроникності, які роблять поліетилентерефталат-лист чудовим бар’єром між рідиною і продукцією, що знаходиться всередині упаковки. Це дозволяє матеріалу залишатися на вершині свого олімпу, де практично немає аналогічних товарів, рівних йому за якістю та характеристиками.

ПЕТ плівка прозора – найпоширеніший різновид полімерного матеріалу. Застосовується для різних видів ізоляції: від упаковки промислових продуктів і товарів до різних варіантів зовнішньої оболонки кабельної продукції.

Плівка ПЕТ лавсанова є особливо популярною в кабельному секторі. Крім того, використовується в меблевій промисловості, для ламінування виробів. Головна особливість матеріалу в хорошій адгезії, що дозволяє легко наносити барвники різних видів. Крім того, характеризується ефектом антиприлипання та підвищеною механічною міцністю.

Де купити ПЕТ плівку оптом?

Щоб купити ПЕТ плівку, зателефонуйте в Optipak. Компанія є виробником, що дозволяє покупцеві суттєво економити. Подати заявку на купівлю товарів можна в режимі онлайн або зв’язатися з менеджером магазину особисто. Для оформлення онлайн-заявки потрібно вибрати потрібний матеріал, вказати потрібну кількість і оплатити зручним способом. В Optipak налагоджено виробництво ПЕТ плівки. Усі бажаючі можуть замовити її на найвигідніших умовах. У компанії можна замовити лавсанову та прозору плівку.