Проблеми з пральною машиною та способи їх усунення

Promo

Що не так з моєю пральною машиною? Від проблем з віджиманням до засмічення зливного шланга - дізнайтеся, як усунути поширені несправності.

Якщо ваша пральна машина перестала прати ваш одяг, як раніше, або ви продовжуєте виявляти виток після кожного прання, не ігноруйте ознаки того, що з вашою машиною щось не так.

Деякі проблеми з пральною машиною можна легко вирішити, використовуючи кілька інструментів або навіть просто затягнувши шланг, в той час як для інших може знадобитися робота професіонала. Прочитайте наші поради та рекомендації від сервісного центру з ремонту пральних машин Харків, як виправити деякі з найчастіших несправностей.

Якщо ваша пральна машина витрачає більше часу на ремонт, ніж на прання білизни, можливо, настав час купити нову.

Чому моя пральна машина не закінчує циклу?

Якщо ваша машина є відносно сучасною, вона повинна відображати код помилки, коли не може завершити цикл прання. Якщо це так, зверніться до посібника, щоб знайти найкращий спосіб вирішення проблеми.

Якщо код помилки не з'являється, інші причини можуть містити:

  • Несправне нагрівання - якщо машина вимкнеться в перші півгодини, можливо, вода не нагрівається належним чином, що послужить сигналом для зупинки машини в середині циклу. З іншого боку, якщо цикл зупиняється через 30 хвилин, можливо, вода перегрівається, що знову призводить до зупинки циклу. Найбільш імовірною причиною є несправний термістор.
  • Злив – якщо ваша машина не може злити воду між кожним циклом, це може призвести до передчасної зупинки машини. Перевірте, чи не засмічений фільтр насоса та зливальний шланг.
  • Несправне з'єднання. Якщо є несправне з'єднання, ваша машина може вмикатися та вимикатися випадковим чином. Це може бути важко визначити, тому розумно викликати техніку.
  • Перегрів. Якщо ви використовували машину послідовно протягом останніх п'яти годин, можливо, вона просто перегрілася. Зробіть перерву та повторіть спробу пізніше.
  • Витоку. Деякі машини зупиняються всередині циклу, якщо підозрюють витік. Якщо ви бачите, що вода тече звідкись на машині, перевірте шланги, насос та ущільнення дверцят.

Моя пральна машина не переходить до наступного циклу

Найбільш імовірною причиною, через яку ваша пральна машина не переходить до наступного циклу, є несправний таймер. Таймер контролює кожен крок циклу, переміщуючи процес від прання до полоскання, а потім віджимання. Тому якщо таймер зламається, цикли не зможуть автоматично рухатися далі.

Проблеми з пральною машиною

Хорошою новиною є те, що ви можете легко замінити його самостійно або найняти спеціаліста, який зробить це за вас – просто переконайтеся, що ви купуєте таймер, сумісний із вашою маркою та моделлю пральної машини.

Інші можливі причини включають:

  • Дверна клямка або блокування — блокування активується, коли двері надійно закриваються клямкою. Це дозволяє машині дізнатися, чи безпечно розпочинати прання або переходити до наступного циклу під час прання. Якщо це зламається, машина не знатиме, чи готова вона до роботи і коли.
  • Злив – зливний насос видаляє зайву воду з барабана кожному етапі циклу прання. Якщо зливний насос зламаний і не може видалити воду, або показує, що це зроблено, машина не продовжуватиме працювати. Дивні звуки, що походять від машини під час (передбачуваного) зливу, є правильною ознакою наявності проблеми.

Пральна машина має запах гару

Запах гару, що виходить із пральної машини, може вказувати на потенційно небезпечну ситуацію. Негайно вимкніть машину та від'єднайте її від мережі.

Запах гару може бути пов'язаний зі зламаним приводним ременем або мотором, але важливо не намагатися полагодити машину самостійно, якщо ви не маєте відповідної кваліфікації. Натомість викличте професіонала, щоб діагностувати проблему.

Інші поломки можете прочитати у нас на сервісному сайті.